Jatkoille baarista

illanhuumaa799

Ovatko naiset jakorasioita / pubiruusuja, jotka lähtevät lyhyen illan jälkeen lähes vieraan miehen matkaan ja harrastavat suojaamatonta seksiä?

28

2623

    Vastaukset 28

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Yllättävän moni nainen on sellainen, vähintään 2 kymmenestä.

      • Mustaa.mullekin

        Jos mies on arabi tai afrikkalainen, niin vähintään 9 kymmenestä. Sen verran on tullut seurattua menoa stadin mestoissa.


      • Mustaa.mullekin kirjoitti:

        Jos mies on arabi tai afrikkalainen, niin vähintään 9 kymmenestä. Sen verran on tullut seurattua menoa stadin mestoissa.

        Sellaiset paikat joissa käy paljon maahanmuuttajia voi vetää sinne juuri tuontyyppisiä naisia ja baarin kaikki naiset ovat irtoseksin perässä. Kyllähän kaikki bordelleihinkin menevät miehet ovat irtoseksin perässä.


    • Naineeeen24

      Kyllähän sitäkin on tullu harrastettua.. Nykyään ei enää kiinnosta känniseksi..

    • näinpää

      Eivät ole, vaan seksiä tarvitsevia. Ketään ei ole luotu elämään ilman seksiä.

      • iliman.pilluu.73v

        Minut näköjään on...


    • Sebu78

      Suojaamaton seksi tuntemattoman kanssa. Hmmm. AÖ?

      • voijumalauta

        Vai olisko ÄO.


      • mikäseolikaan
        voijumalauta kirjoitti:

        Vai olisko ÄO.

        Onhan siinä ÄO kohdillaan:D


    • uuuuhhhhh

      Heti ens vkl menen baarii ja otan miehen mukaani ja harrastan koko yön seksii. On sellainen kiima pääl.

    • EdesUnissa

      Miksi tämä on kritiikkiä naisia kohtaan ? Olen yli 20 vuotta poiminut baareista tuntemattomia naisia ja harrastanut suojaamatonta seksiä heidän kanssaan. Mikä minä olisin tuomitsemaan ?
      Tosin yritän välttää tätä toimintaa hyvin päihtyneenä/päihtyneen naisen kanssa, sillä olen keskinkertaisuus sängyssä ja kännissä vieläkin huonompi.

      • LutkatHäpeään

        Totta kai sinä voit tuomita naiset heidän lutkailustaan, mikset muka voisi? Tai siis oikeastaan sehän on velvollisuutesi.

        Pisteet sulle siitä, että pillua on tullut.


    • JaakkoNelonen

      Ketä urpo harrastaa vielä suojaamatonta seksiä?? Sitte levitätte niitä eteenpäin lauantai-illan huumassa. Minen koske pitkällä tikullakaan akkaa joka on valmis suojaamattomaan seksiin. Phyi!

    • NäinOn73

      Omassa lähipiirissäni ei ole ketään, joka lähtisi lyhyen baari-illan jälkeen panemaan. Olen kuullut että niitäkin on, suurin osa alempaa keskiluokkaa ja siitä alaspäin.

    • Ihan normi suomalainen nainen. Vain ani harva yhden yön panoistani pyysi minua käyttämään kortsua, vaikka usein oltiin niin, että olisin voinut yhdellä työnnöllänyöntyä sisään. Vain yksi jo etukäteen varmisti ennen sänkyyn heittäytymistä, että mulla on kortsuja.

      Olen kyllä siinä mielessä todella pettynyt suomalaisiin naisiin.

      • Lomailija__

        Joka kerralla kuitenkin muistit käyttää kondomia?


      • Lomailija__ kirjoitti:

        Joka kerralla kuitenkin muistit käyttää kondomia?

        Tottakai


    • Ohmylord

      On jakorasioita.... Näitä on nähty..... Säälittävät naiset ja säälittävät miehet kohtaavat. Miehet luulevat olevansa jotain maailmanvalloittajia ku on saanu pesää jakorasialta.... Säälittävää...!!

      • Kflsksk

        Aika harva yhdenyön juttuja naisista tosiaan harrastaa, mutta sitten on tosiaan nämä jakanut enkä tuomitse heitäkään. Tarjonta ja kysyntä kohtaa, jakari miehet että naiset:D


    • Kokenutmies-

      Helposti naiset lähtee panemaan lyhyen illan jälkeen. Nykyään en harrasta sellaista kun satunnaisesti. En ymmärrä miksi ette käy baareissa useammin koska siten on sosiaalinen ja naiset kyllä huomaa sen.

      • yksinhyväolla

        Ei kiinnosta baarit enää. Alkuvuodesta kävin ja se oli ensimmäinen ja viimeinen kerta tältä vuodelta.


    • Nnnnainen

      Minulla on noin kymmenisen rakasta naisystävää ja heistä yksi on harrastanut tuota. Hänkin nykyisin avioliitossa lakimiehen kanssa.
      Mutta millainen tämä yksi sitten on? Hän sairastaa maanis-depressiivisyyttä ja on myös ollut jonkin verran alkoholisoitunut niihin aikoihin.
      En usko että täysin terveet tuota harrastaisivat. Nuoret erikseen, heillä voi olla niin kova hinku elää että hakevat uusia kokemuksia. Mutta yli 25v niin jotain on jo pahasti pielessä jos pitää joka ilta baarista uusi mies hakea.
      Itsehän en käytä alkoholia enkä ole baareissa kävijä.

    • Aikaharvinaistaon

      Aika harva sitä tekee, kavereistani ei kukaan harrasta. En tuomitse niitä naisia tai miehiä, jotka sitä tekevät, mutta he ovat yleensä se tietynlainen porukka siellä baarissa.

    • silver1412

      Tietynlainen porukka joka on riippuvainen seksistä harrastaa jatkuvasti yhden illan juttuja. Sukupuolitautiset taida kaikki olla.
      En usko että ulkomaalaiset mitään kondomeja käyttävät, ei edes paljon raha ole heillä käytössä baarissa,
      En panisin itse mitään lutka jotka panee jatkuvasti ulkomaalaisia.

    • Kokemukseni mukaan eivät ole. Sieltä lähtee mukaan naisia ihan laidasta laitaan, lutkat ovat toki helpoimpia. Olen osittain menettänyt luottamuksen naisiin tässä suhteessa ja täytyy vain hyväksyä tosiasia, että lipsahduksia voi sattua lähes kaikille.

      Tämän vuoksi varsinkin paljon bilettävät naiset eivät ole kärkipäässä listallani.

      • Minävaaan

        Eläpä yleistä. Käyt paikoissa joissa ehkä om tavallista helpommat naiset, nuoremmat varsinkin ovat helpompia. Kannattaa naista muutenkin etsiä muualta kuin baarista, naisille sama miesten kanssa.


    • Kyllä ne ovat jakorasioita kaikille muille paitsi lyhyille miehille. Jos joku nainen lähestyykin baarissa niin se tulee vain vittuilemaan, muuten saakin sitten tuijottaa yksin pöytää koko illan. Toki voi myös tulla keski-ikäinen viagrapappa haastamaan riitaa.
      Vihaan baareja ja kaikkea paskasakkia mitä niissä liikkuu.

    • saatankyrp

      Eiköhän ne ole enemmän miehet, jotka tällaisia ovat. Kuka tahansa kelpaa ja kenen vaan mukaan lähtee, jos ei pääse baarista kenenkään mukaan, niin menevät maksulliselle.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      709
      1763
    2. Mopomiitti!

      Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss
      Tuusula
      272
      918
    3. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      67
      867
    4. Poliisi kiilasi mopoilijan

      Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö
      Kiuruvesi
      109
      677
    5. Vetovoima

      Onko välillänne suuri vetovoima ja miten se ilmenee? Onko siitä haittaa?
      Ikävä
      32
      591
    6. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      557
    7. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      61
      549
    8. Aina vaan mietin sua

      Miksen saa sinua mielestäni pois
      Ikävä
      32
      540
    9. Onko täällä ketään

      Joka kaipaa M alkuista? Millä kirjaimella nimesi alkaa?
      Ikävä
      42
      532
    10. Nainen. Onko meissä

      Sinusta jotain samaa? Näköä tai luonteenpiirteitä? Utelias
      Ikävä
      37
      520
    Aihe