Tässäpä vähän päänvaivaa niille jotka vieläkin uskovat että amerikkalaiset ajelivat kuuautolla kuussa.
https://www.youtube.com/watch?v=a6U1ZdqHRVA
Kuuautofeikkauksesta uusi video
9
208
Vastaukset
https://www.youtube.com/watch?v=EliLP5uEYAU
Kyllä tuollaisesta ajelusta täytyy jälkiä jäädä, mutta "maa" näkyy alhaisessa painovoimassa lerntävän taaksepäin niin reippaasti, että luultavasti peittää jälkiä.
Eiköhän aloittajan videon kuvatulkinta ole yhtä "lahjakasta" kuin lipunkin kohdalla eli asiantuntematonta ja tarkoituksellisen harhaanjohtavaa... Onhan videoita, joista näkyy, ettei lippu suinkaan liehu, vaikka väite siitä on ollut epäilijöiden tärkeimpiä todisteita kuuhuijauksesta. Tämä kaikki on osoitusta tödella ankarasta tarpeesta ja halusta tehdä "Kuun valloitus" tyhjäksi. Toki minäkin soisin, että lähin taivaankappaleemme olisi valloitettu arvokkaammin, koko maailman (YK:n) nimissä.- Pöllyää
Hiekkaahan valuu ajaessa runsaasti lokasuojien täydeltä sekä pyörien etu- että takapuolelta, joten ne lokasuojat olivat selvästi tarpeen.
- KusiKusiPissa
Mielestäni Kuukäyntikeskustelut olisi jo syytä lopettaa.
Ajan kanssa ne tulevat muuttumaan vitseiksi.
Seuraava sukupolvi mylvii naurusta kun muistelevat miten meitä kusetettiin ja vielä sen uskoimme.....- nimimerkkisi.on.kuvaava
Tyhjänhjännaurajan jutut ei mitään keskustelua ole tähänkään asti ollut, onnittelen siitä että tuli edes mieleesi lopettaa DD
- miten.selittäisi
Sitten, kun kuussa käydään seuraavan kerran ja sieltä löytyy kuuauto, on selitettävä, miten se sinne joutui. Salaliittoteoreetikoille tiedoksi, että tämä voi tapahtua jo pian.
Valmistautukaa siis jo etukäteen selittämään, että joku lähetti sen miehittämättömälla raketilla. Auton renkaanjäljet ja kävelyn jalanjäljet ovat vaikeampi pala. Kannattaa siis harkita, selittäisikö seuraavankin kuukäynnin feikiksi. - miten.selittäisi
miten.selittäisi kirjoitti:
Sitten, kun kuussa käydään seuraavan kerran ja sieltä löytyy kuuauto, on selitettävä, miten se sinne joutui. Salaliittoteoreetikoille tiedoksi, että tämä voi tapahtua jo pian.
Valmistautukaa siis jo etukäteen selittämään, että joku lähetti sen miehittämättömälla raketilla. Auton renkaanjäljet ja kävelyn jalanjäljet ovat vaikeampi pala. Kannattaa siis harkita, selittäisikö seuraavankin kuukäynnin feikiksi.Jahah, tuolla toisessa ketjussa ennakoitiinkin jo tulevaa. Selitettiin, että kävelyn jälkiin sopii pyörä, joka tekee jalanjälkiä.
Nyt sitten ongelmaksi jää, miten pyörä on päässyt piiloon kivenkoloon jättämättä jälkiä. Pankaapa selittäen. Kohta sitä selitystä saatetaan tarvita.
- gDHDHHHFH
https://www.youtube.com/watch?v=R8zs7ZkJhdU
Todisteet kiistattomat. - raharaharaha
Avaruushuijaukset ovat maailman suurimpia kusetusbisneksiä jättivaltioissa.
Niillä kääritään miljardeja taskuun pelkillä photoshoppauksilla.- hymyhymy
Meneppä salaliittohörhöjen huuhaapalstalle hölmö DD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82804Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat263593Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 42457
- 47427