http://www.voice.fi/ilmiot/20-vuotias-vaaleaverikko-tapailee-vanhempia-miehia-tyokseen-poikaystavaa-ei-haittaa-138933?utm_source=ampparit&utm_medium=rss&utm_campaign=rss
Ostaisitko sille lahjoja, koruja ja veisit konsertteihin.
Ostaisitko sille lahjoja, koruja ja veisit konsertteihin.
Vastaukset 17
Vanhimmat
tällä helpompi tapa ansaita
http://www.voice.fi/ilmiot/nainen-ansaitsee-rahaa-deittailemalla-vanhempia-miehia-sain-1400-euroa-drinkilla-kaymisesta-138125
Onpa tyhmiä miehiä jotka maksaa 1400 että saa juoda naisen kanssa. Kyllä baarista naiaia löytää joille voi jutella. Voi tarjota naiselle 6 euron drinkin ja nainen jää juttelee miehen kanssa.
Naiset ei tiedä että voisivat tienata huikeita summia, tota uutista täytyy levittää ja äkkiä.
Yök. Ihan ala-arvoinen, ei jatkoon.
Ei kiitos. Myös pyyteettömiä aitoja naisia löytyy.
https://www.voice.fi/ilmiot/suuseksikiertueella-oleva-nainen-ottanut-suihin-jo-400-miehelta-kukaan-ei-ole-valittanut-138283
maksaakohan tuo nainen että saa ottaa nuo "drinkit"
minä en yleiseen suuhun ilmaiseks antas hyi helvata
Kyllä tuon naisen huulien väliin voisi kullia antaa.
No voi helvetti.
Juuri tuollaisia välivuosia naiset aina pitävät.
Ne on ne tauot parisuhteista. ;)
En... :D
Naiset voisi pyytää myös rahaa baarien omistajilta sen takia että naiset yleensäkkin käy baareissa. Ajatelkaas kun naiset lopettais baarissa käymisen niin miehetkään ei enää kävisi baareissa. Baarit menisi konkurssiin aika äkkiä. Näin ollen naiset voisi kiristää baarien omistajilta rahaa.
Baarien ovilta puuttuu naisten sisäänhoukuttelijat jotka tarjoaa rahaa naisille.
En maksais mitään jos ei pillua saa.
Minä luulen että ovat kaapissa olevia rikkaita homoja nuo jotka maksaa älyttömät hinnat tyhjästä.
Nämä on niitä NALin hehkuttamia vanhempien miesten kumppaneita. Tietty nuoremmilla naisilta löytyy se omanikäinen seura intiimipuuhiin.
Ei ole mitenkään kaunis edes. Suomalaiset huoratkin ovat olleet kauniimpia ja sentään halvempia.
Näyttää aika wt:ltä, vain tatksat puuttuu.