Pelkään jopa pusuttelua miehen kanssa bakteerien takia. Onko olemassa ns. huuli/suukondomeja?
Olen bakteerikammoinen 23v nainen.
InhottavaFobia
9251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Pääse yli ongelmastasi ja el kuin normaalit ihmiset
Ei taida olla. Mutta kyllä siihen apu löytyy, olet pusuttelematta ja elät muutenkin rajoitetusti kodissasi, josta et liiku kuin pakolliset. Töihin et voi tietenkään mennä, jossa paljon porukkaa, siellä liikkuu kaikenlaisia bakteereita ja viruksia.
Ei, on vain olemassa kilttejä ja kunnollisia l. alemman tason miehiä.
Pakkausmateriaalitiskiltä saa elmukelmua metritavarana. Kyseinen tuote on muutenkin romanttisessa kontekstissa täysin aliarvostettu, sillähän voi harrastaa ties mitä sitomisleikkejäkin ja paketoida muijan siististi.
Vaginasi on täynnä jännämiehen bakteereja
Jokaisen pelon/kammon takana on kuoleman pelko kun hyväksyt kuoleman osaksi elämää niin pelkokin pitäis hävitä .
Ei pidä paikkaa.moni esim. esiintymiskammoinen mieluummin kuolisi,kuin puhuisi julkisesti.tutkittu juttu
Kai olet jo desinfioinut suolistosi? Siellähän on kauheat määrät bakteereita!
Minä myös olen. Kun viimeksi pusuttelin yhtä naista niin sain aivan hirveän karies tartunnan. Hampaat reikiintyi hetkessä ja paljon. Onneksi kun itse kävin hammaslääkärissä tarkastettavana puolen vuoden välein, huomattiin tuo tartunta heti.
En ole enää vuosiin suudellut ketään, koska en kehtaa kysyä onko vastapuoli milloin käynyt viimeksi hammaslääkärissä.