"Alla voit testata, minkä eläimen rakkauselämää oma rakkauselämäsi muistuttaa. Saatat olla vaikka laiskiainen tai laulujoutsen, jonka rakkauselämän perusta on uskollisuus."
http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-2000005092015.html
Mitä eläintä muistutat rakastajana?
19
268
Vastaukset
Haarapääskyä! Saavuin 2 päivää sitten Macaolle ja poikkesin torille, missä törmäsin kummaan otukseen ja tämä alkoi uikuttamaan kun pysähdyin siihen häkin eteen. Hetken mietin josko tuota kummajaista uskaltaisi koskettaa, pakko oli kokeilla, ja se suorastaan raivosi kun lopetin rapsuttamisen:D Outo sattuma vai mitä?
http://aijaa.com/UkfagwOlen Kani, panen kuin Kani koko ajan.
- homokunolet
Panet panet mutta homoja persuiksiin ;)
Gorillaa, etenkin King Kong pelätty, rakastettu ja vielä enemmän vihattu
Preeriamyyrä
Sinulla ja preeriamyyrällä näyttäisi olevan jotain yhteistä. Tässä hieman tietoa preeriamyyrästä: Preeriamyyrä rakastuu kumppaniinsa tulisesti, kun ne parittelevat ensimmäistä kertaa. Tätä kestää vuorokauden ajan, jonka aikana onnellisuushormonit valtaavat myyräpariskunnan. Tämän jälkeen preeriamyyrä ei kumppaniaan vaihda, ja on uskollisuudessaan ylivertainen.(Maija) Mehilises & sus yhtäläisyyksii löytyy. Porukoitas pomotat & suunit toisil teetät.
Ei hitsi, preeriamyyrä
"Preeriamyyrä
Sinulla ja preeriamyyrällä näyttäisi olevan jotain yhteistä. Tässä hieman tietoa preeriamyyrästä: Preeriamyyrä rakastuu kumppaniinsa tulisesti, kun ne parittelevat ensimmäistä kertaa. Tätä kestää vuorokauden ajan, jonka aikana onnellisuushormonit valtaavat myyräpariskunnan. Tämän jälkeen preeriamyyrä ei kumppaniaan vaihda, ja on uskollisuudessaan ylivertainen."- testiä_pukkaa
testiä_pukkaa, mutta EI sulle!
Montako kertaa pitää toistaa että teikäläisen EI tarvitse vastata?? testiä_pukkaa kirjoitti:
testiä_pukkaa, mutta EI sulle!
Montako kertaa pitää toistaa että teikäläisen EI tarvitse vastata??Mullekko puhut?
Sori. Käys itelles tsöpaa lohtunamii- testiä_pukkaa
testiä_pukkaa kirjoitti:
testiä_pukkaa, mutta EI sulle!
Montako kertaa pitää toistaa että teikäläisen EI tarvitse vastata??Saatanan feikki nikki. Mene muualle trollaamaan.
Kaikki saavat vastata!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paitsi sinä huijari, palstatrolli, joka kirjoitat muiden nikeillä.
Testi sanoo, että meritursas.
Meritursas
Sinulla ja meritursaalla näyttäisi olevan jotain yhteistä. Tässä lisää elukasta: Vaikka meritursaalla on lonkeroita vaikka muille jakaa, se ei ole tunnettu minään halailijana. Ehkä halailu ei ole meritursaiden juttu, koska ne elävät muuten erakkoina. Mutta sen kerran kun tursas parittelee, saattaa siinä mennä useampikin tunti.- sikaAnzzy
haluaisin olla piikkisika,
silloin kun ruma nainen ahdistelee silläsilmällä - eewari_
Lahna
Hevonen. Tanner tömisee ja aitaa kaatuu.
Tänne ilmaantui kuva parista rotan näköisestä otuksesta. Olisiko nuo niitä ryskyttäviä rottia? :)
"Preeriamyyrä
Sinulla ja preeriamyyrällä näyttäisi olevan jotain yhteistä. Tässä hieman tietoa preeriamyyrästä: Preeriamyyrä rakastuu kumppaniinsa tulisesti, kun ne parittelevat ensimmäistä kertaa. Tätä kestää vuorokauden ajan, jonka aikana onnellisuushormonit valtaavat myyräpariskunnan. Tämän jälkeen preeriamyyrä ei kumppaniaan vaihda, ja on uskollisuudessaan ylivertainen."- minuntulokseni
Preeriamyyrä.
- väliaika-tunn-unohtuneet
Bonobo.
Sinulla ja bonobolla näyttäisi olevan jotain yhteistä. Tässä lisää näistä apinoista: Bonobo on yksi maailman hedonistisimmista eläimistä. Bonobon elämään kuuluu lähinnä ruokailu ja rakkauden teot. Vaikka bonoboilla on jonkunlaisia parisuhteita, se ei estä harrastamasta seksiä muiden - oikeastaan kenen tahansa - kanssa. Bonobojen maailmassa valta on naisilla, ja ne ratkovat ongelmansa seksin avulla.
Vastasin rehellisesti, ja testin tulos on kohtuullisen oikea. Tuollaisessa ihmismaailmassa minä tahtoisin elää. Maailmassa ei ole oikeastaan muuta tärkeää kuin nukkuminen ja rakastelu. Toki välillä joutuu vähän syömään ja juomaan.
-Vanha Hippi siis- - ameebalehtinen
muistutan ameebaa, jokalisäntyy jakautumalla
tai rönsyilemälä
lä har111- ameebat
Syytämme Lehtistä kunnianloukkauxsesta
- ohhoh___
Täällä ei siis muita pandoja ole... ilmankos pandat eivät meinaa luonnossa lisääntyäkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 815330
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai744709Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1314650Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3672077- 961700
- 991607
- 2581498
- 3491197
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.571022- 2001001