Katselin tuossa 9.2 tulleen ulkolinja sharialaki,ohjelma oli kuvattu Tanskkassa.Muslimipariskunta soluttautu 3 kuukaudeksi piilokameran kera muslimien pyhättöihin kuulemaan imamien saarnoja sekä kyselemään henkilökohtaista opastusta esim.voiko nainen mennä töihin jne.arjen elämästä vääräuskoisten seassa.Kyllä joutuu tämmönen avarakatseinenkin kirjoittaja takkinsa kääntämään,karvat nousi pystyyn näitten "pappien"jutuista.Naiset sopeutus helpostikkin länsimaiseen vapauteen mutta muslimiyhteisö pitään semmosessa otteessa akkansa/tyttärensä,ettei mitään mahdollisuuksia tulla normikansalaiseksi.Töihinkään ei nainen voi mennä jos työp.on yksikin mies ja naisvaltaiseen työp.pitää olla aviom.tai naimattomalle isän lupa.Näitä neuvonantajia oli myös naispuolisia jotka pyörittivät koraanikoulua lapsille.Imamit oli sitä mieltä,että sharialaki käveleen tanskkanlain yli mm.akkojen ja lasten pieksämisessä.Kannattaa katsoa löytynee vielä netistä.
Sharialaki
Suomenlaki
14310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
https://youtu.be/n7IJAolRW4U
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14734026/sharialaki
Kun poliisi taluttaa räyhääjää pois paikalta, mies komentaa poliisia uhkaavasti: “Don’t take my arm!”, “Älä pidä minua käsivarresta kiinni!”, jolloin poliisi päästää kiltisti irti.
https://i.ytimg.com/vi/n7IJAolRW4U/hqdefault.jpg?custom=true&w=246&h=138&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=Z7n_VApEHzK7Of0GRC5sL9us_i4
Missä oikea poliisi?
https://youtu.be/-79ar5ZGB-I
ONKO SUOMEN POLIISI NIINSANOTUSTI KUJALLA?
http://mvlehti.net/2017/02/19/ruotsi-piilottelee-humanistisena-suurvaltana-pakolaisten-raiskaukset-ja-vakivaltarikokset/
Ja taas valtamedia itse vääristeli kaiken ja syyttää siitä Trumppia.
http://mvlehti.net/2017/02/19/video-matu-kaskyttaa-poliisia-suomi-kuuluu-kaikille/
Poliisilla oli ilme kuin alistuneella koiran pennulla!
Jokin Shariaa vastaava taitaa olla täälläkin, ainakin kiusallinen... http://www.sisailmayhdistys.fi/content/download/1255/6673/version/1/file/Tuula-Putus.pdf
http://paatokset.kemijarvi.fi/kokous/20151480-6-2.PDF
Listalta näkee kannattajat!
Äänestä harkiten!
Sama pätee joka paikassa,maassa jossa näitä euroopassa on,pitäs tajuta että islam on valloitussuunnitelma,ei ne halua edes kotoutua,ne pitää kotiuttaa.
Tietääpä ainakin ketä syyttää. Näitä älykääpiöitä pakkomokuttajia ja kansanrikastuttajia riittää.
Hyi helvetti ja tollasia ihmisiä te pelastatte tänne!
Yhdistykset ovat saaneet runsaasti rahoitusta Suomen viranomaisilta. Opetus- ja kulttuuriministeriö on maksanut kaikkiaan 456 000 euron avustukset Suomen islamilaiselle neuvostolle 2007–2014.
http://www.helsinginuutiset.fi/sites/default/files/styles/article/public/moskeijakuvitus.jpg?itok=ATC_J35p
"Takaapäin!"
Tanskan poliisi löysi useita surmattuja asunnosta Kööpenhaminan lähellä
Tiistai 11.4.2017 klo 11.20 (päivitetty klo 11.53)
Tanskassa poliisi on löytänyt "useita kuolleita" asunnosta Brønshøjssä lähellä Kööpenhaminaa. Alustavien tietojen mukaan uhrit on surmattu.
Poliisi ei ole toistaiseksi paljastanut uhrien lukumäärää.
Poliisi ei ole toistaiseksi paljastanut uhrien lukumäärää. (MOSTPHOTOS)
- Saimme kotihälytyksen, siellä oli ollut riitaa. Kun partio saapui paikalle, heitä kohtasi karmea näky. Asunnosta löytyi useita surmattuja ihmisiä, kertoo poliisijohtaja Ove Larsen Extra Bladetille.
Poliisin mukaan asunnossa oli paljon verta. Yksi henkilö on otettu kiinni epäiltynä teosta.
Poliisi ei ole toistaiseksi paljastanut uhrien lukumäärää tai sitä, miten heidät oli surmattu.
Poliisi ei myöskään halua tässä vaiheessa kertoa, mikä oli pidätetyn ja surmattujen suhde toisiinsa.
Surmatut löytyivät asunnosta Kobbelvængetin kaupunginosasta, joka on suuri asuinalue Brønshøjn laitamilla.
Poliisi ei myöskään paljasta uhrien ja tekijän uskontoa!
https://www.facebook.com/MAXIMGalaxy/videos/1517657921594189/
Moniosaaja työssään!
http://mvlehti.net/2017/04/13/neljan-somalimiehen-jengille-tuomiot-pitkasta-sarjasta-rikoksia-valtamedia-vaikenee/
Neljän somalimiehen jengille tuomiot pitkästä sarjasta rikoksia – valtamedia vaikenee
Nämä neljä sarjarikollista somalia ovat juuri sitä monikulttuurista rikkautta, jota Alexander Stubb ihailee!