Ripsienpidennyksissään ja hiustenpidennyksissään ja muotiurheiluvaatteissaan kyyläävät pimut. Kävin salilla ja en tiedä kehtaako enää mennä. Olin ihan tavisurheiluvaatteis ja hiukset ponnarilla.
pelottaa salilla ne
4
192
Vastaukset
- vm43
Mitäs pelkäämistä niissä on?
Lisänä tatuoidut viivat yläluomissa ja tatuoidut kulmakarvat sekä tatskoja lapojen päällää ja alaselässä niin näkymähän piristää ilmapiiriä. - Paskatniistä
Ne on tullut näytille, älä anna häiritä. Eli niillä on eri tarkoitushakuisuus.
- kummajuttunaislla
Olen huomannut uuden naisen salilla jossa käyn. Kynnet aika pitkät ja välillä niitä katselee treenin lomassa ja aika vahvasti meikattukin. Mutta kun hiki valuu alkaa meikitkin sotata näin se on. Harrastin myös budoa jossa naisilta kiellettiin meikkien käyttö ja ihan syystä. Munkin budotakin kauluksessa oli kerran huulipunaa eikä tahtonut irti lähteä samoin kynnet piti olla lyhet ja sormukset pois harjoitusten ajaksi.
- Omanelämänseppä
Botox:ia löytyy myös...on opiskelijoilla varaa?
Noista irtoripsipimuista ei kannata välittää. Miehiä käyvät katselemassa, ei kuntoilu mielessä. Kuntosali on terveyden kannalta erittäin hyvä harrastus, oikein tehtynä.
Älä lopeta! Keskityt omaan tekemiseen.
Takamuksia kyttääviä miehiä on myös joka salilla. Piut paut heille. .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774612- 1801867
- 1241570
- 1231100
- 351026
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161011- 78923
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78852- 49852
- 4818