Paljon matkustellut nainen?

Mistä löytäisin paljon matkustelleen naisen?

Minulla ei ole juuri mitään annettavaa parisuhteelle, niin jos nämä naiset odottaisivat vähemmän :((((((((((((((((((((((
5154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Muuta risu, usko jo! Muuta Siperiaan.

Äänestä
  • Onko Siperiassa B-luokan naisia enemmän?

    Äänestä

Matkailu avartaa naista, joten ehdotan että bongailet naisia eri paikoista ja mittailet työntömitallasi matkustelun määrää.

Äänestä

Matkamessuilta?

Äänestä

Nyt vain kiireesti kiertämään kaljakuppiloita,niistä löydät varmasti paljon matkustelleita ja läpirassattuja ns"lentoemäntiä",ei muuta kuin kipin kapin suorittamaan elämäsi valintaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tasopoliisi kirjoitti:

Mistä löytäisin paljon matkustelleen naisen?

Minulla ei ole juuri mitään annettavaa parisuhteelle, niin jos nämä naiset odottaisivat vähemmän :((((((((((((((((((((((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu