Ei tee edes mieli runkata

Naiset ovat niin läpeensä halveksuttavia.
221779
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Miten se runkkaamiseen liittyy? Eihän sun kädet ole naisia... Siinäkään tapauksessa, että olisit nimennyt ne vaikka Pirkko-Liisaksi ja Kyllikiksi.

Äänestä
  • Mietin ihan samaa.

    Äänestä

  • Aloittaja

    Ei kai kukaan vain runkkaa mekaanisesti, vaan samalla joko katsoo pornoa tai käyttää mielikuvitustaan.

    Äänestä

  • Se selitääkin kaiken. Porno on pahasta jos siihen on koukussa...lieveilmiöt 😣

    Äänestä

  • Aloittaja

    Nouseevaintähdelle kirjoitti:

    Se selitääkin kaiken. Porno on pahasta jos siihen on koukussa...lieveilmiöt 😣

    Eikäpäs selitä! >:-I

    Äänestä

  • UPDATE_11329528 kirjoitti:

    Ei kai kukaan vain runkkaa mekaanisesti, vaan samalla joko katsoo pornoa tai käyttää mielikuvitustaan.

    No luo mielessäsi se yksisarvinen - se spesiaali lumihiutale, joka ei ole kuin muut naiset. Mitä sinä jostain oikeista olemassa olevista lutkista haaveilet... Jos sinulla on mielikuvitus - käytä sitä.

    Äänestä

  • UPDATE_11329528 kirjoitti:

    Eikäpäs selitä! >:-I

    Selittääpäs. Paikat ruvella? Känsät käsissä?

    Äänestä

  • Aloittaja

    Nouseevaintähdelle kirjoitti:

    Selittääpäs. Paikat ruvella? Känsät käsissä?

    Känsät ovat tulleet salilla huhkiessa.

    Äänestä

Eipä homoa tietenkään naiset kiinnosta.

Äänestä
  • Tuskin ätmel on homo.

    Äänestä

  • No-höh kirjoitti:

    Tuskin ätmel on homo.

    Vaikuttaisi kyllä homolta.

    Äänestä

  • No-höh kirjoitti:

    Tuskin ätmel on homo.

    Klassinen keissi, jokaisen homofoobikon sisällä asuu pieni homo.

    Äänestä

Mitäs nyt on tapahtunut, kun noin murheellisissa tunnelmissa?

Äänestä

Juuri niin. Sitä läpeähän me kaikki kiltit ja kunnolliset miehet halveksutaan.

Äänestä
  • Ätmel vihaa omia käsiäänkin.

    1Äänestä

Jaxuhalit ätmel!!

Äänestä

Tule ulos sieltä kaapista.
Useamman tutkimuksen mukaan naisia halveksuvat miehet ovat kaappihomoja.
Kannattaa hyväksyä itsensä sellaisena kuin on ja lopettaa se ns. väärän puun haukkuminen.

Äänestä

Siirry HC-ätmi pakaroiden välissä olevan tinsan maailmaan.

Äänestä
  • Tinsahan (lat. rectum) on oikea herkkujen herkku! Siellä se lepää sykkivänä ja niin kovin kiihoittavana kauniisti pakaroiden välissä, tuoksuen ihanalta kiimalta (lat. stercus).

    Äänestä

Mikä on vikana kun en saa orkkua miehen ruskeaa reikää tuijottamalla vaikka yritin runkatessani. Pillun tuijottaminen toimii paljon paremmin.

Äänestä
  • Haluatko kuvan ruskeasta reiästäni?

    Äänestä

  • Olet bottom. Runkkaa tuijottamalla miehen ruskeaa kalua.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_11329528 kirjoitti:

Naiset ovat niin läpeensä halveksuttavia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu