90 päivää morsiamena

RäikeimpiäEsimerkkejä

Miten ihmeessä ihmiset voivat olla noin tyhmiä? Hyvän elintason maassa asuva mies pistää 70 000 dollaria jonkun aasialaisen rinsessan lahjoihin. Rinsessa ottaa hepulit kun mies ei kaiken päälle ostakaan naisen toivomaa merkkilaukkua, ja siihen loppuu passaus, hellittely, "rakkaus". Ja mies ihan ihmeissään että mitäääh "eikö se ollutkaan aitoa rakkautta?". Voi elämä ja äiti sentään.

3

779

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • assssssssssss

      Se nainen kaipaa perheen sisäisiä kurinpitotoimenpiteitä. Sääli, että morsio on noin tyhmä.
      Jos tuo tapahtuisi lähi-idässä, niin mies voisi käyttää naisen ojentamiseen tietyn paksuista bambukeppiä tms, jota ohuutensa vuoksi ei voisi pitää vakavana lyöntiaseena. Näinhän vuosia sitten päätti joku islamilainen tuomari.
      En ole katsonut ko. ohjelmaa, mistä kanavalta sellainen tulee?
      Voisin katsoa ohjelman kun palaan Suomeen ensi viikolla.

      • Anonyymi

        Ei suomalaisissakaan ole paljoa kehumista, jotka patjailevat matujen kanssa. Ovat samalla (alentuneella) henkisellä tasolla, koska viihtyvät niin hyvin keskenään.


    • Anonyymi

      Mietin voiko niitä laukkuja ja kelloja syödä kun ahnehtivat kilpaa jo on pieni maailma kun laukku tekee onnelliseksi. Rahan perässä kuljetaan rahalla on suuri merkitys.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      51
      5866
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      71
      4595
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4352
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      56
      4141
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      91
      3735
    6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      61
      3265
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2443
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2349
    9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      42
      2089
    10. En uskalla ees ajatella muru

      Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
      Ikävä
      13
      1209
    Aihe