Ätmien ei kuulu saada pillua rumuutensa, heikkolahjaisuuden ja olemattomien sosiaalisten taitojen takia. Ätmit, teillä on vain toisenne.
Ätmit ei saa pillua koska
nostalgiakurppa88
17338
6Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Näin se on. Pelatkoon pleikkaria sillon kun oikeat miehet panee.
Tiesitkö että naisetkin voi jakaa huonoihin ja hyviin naisiin?
Miksi vain miehiä syrjitään? Tuntuu että miehille on olemassa painostavia järjestelmiä mutta esim. ylipainoisia naisia vain kehutaan ja kannustetaan olemaan "omalla tavallaan kauniita".
Newsflash beibi, jako huonoihin ja hyviin naisiin on jotain raamattua vanhempaa ja elää hyvin tälläkin palstalla. Nainen on huora jos on joskus harrastanut seksiä/ tai ei "anna" ja "kunnon tytöt" on jotain ätmien unelmanaapurintyttöjä 50-luvulta. Ollaan kuultu se jo.
Miehethän kannustaa täällä toisiaan miten ovat kunnon miehä, mutta eivät saa ja naiset on pahoja.
Ja sit kun naiset yrittää kannustaa miehiä, et "kyllä susta vielä joku hyvän miehen saa", niin alkaa hirvee haukkuminen ja valitus takaisin.
Tiesitkö, etten nykyisin koskaan käytä samaa alkuliitettä kahdessa eri ketjussa...?
Vaikka olisi kuinka ruma, heikkolahjainen ja omaisi mitä olemattomimmat sosiaaliset taidot, ei toivosta kannata luopua milloinkaan. Naisten joukossa on tämän kaltaisia vähintään yhtä paljon kuin miestenkin.
Kun tarjontaan jaksaa tutustua kärsivällisesti, aukeaa väkisinkin jostain rako toivottomimmallekin. Rako ei välttämättä pysy avoinna kovin pitkään, joten kannattaa sujauttaa itsensä sinne heti, kun tilanne on päällä, eikä jäädä odottamaan parempaa tarjousta.
Naisten hypergamia ja ylimitoitetut vaatimukset miehiä kohtaan pitävät huolen siitä ettei ruma tai lyhyt mies saa itselleen koskaan naista. Ruma ja läskikin nainen vaatii itselleen aina tasoaan parempaa miestä.
Naiset on rumempia kuin ätmit
Ei ole, ainakaan rumempia kuin te tämän palstan ätmit, vaikka tässä tosiaan mitään kedon kukkasia olla.
Ja toinen asia mistä mut tunnistaa on, että sellaiseen ketjuun johon olen jo jotain kommentoinut, käytän kuitenkin samaa nimimerkkiä kuin aiemmassa saman ketjun kommentissani.
Kiinnostaa kuin kilo katukiviä.
Esimerkiksi tässä viestissä käytän samaa nimimerkkiä. Ja tosiaan, ei mua voi yhtä rumaksi sanoa kuin palstan ätmejä.
Naiset on rumia ilman meikkiä. Meikillä naisista tulee siedettävän näköisiä. Minun kuuluisi saada nainen sen takia että olen kunnollinen eikä sen takia että olen ruma. Heikkolahjaiset naiset kuvittelee että miehen komea ulkonäkö takaa sen että mies kohtelee naista hyvin. Onko naisille hyvä ulkonäkö tärkeämpää kun hyvä kohtelu.
Ätmejä meikkikin rumentaa.
Mainio täysikasvuinen mies..harmi vaan kun on kurkkua kuivanut ihan liikaa ja jano on vienyt kaverin mukanaan. :/
Viina vie ja naiset jättää..
https://www.youtube.com/watch?v=7IPtUkYUXIQ
Ätmien kuuluu saada pillua. Miksi naiset ei vihaa ja hauku niitä jännämiehiä jotka pettää naisia.
Ätmin kanssa sairastuu narkolepsiaan. Pettäväkin jännämies on 1000 kertaa mielenkiintoisempi kuin kiltti ja kunnollinen ätmi.
Juuri tuolla tavalla naiset aina ajattelevat kilteistä ja kunnollisista miehistä.