Pitäiskö näitä IDIOOTTEJA iskeä suoraan avarilla naamaan kun ajavat partaa uimahallissa. Kuinka tyhmiä ihmiset voi olla?
Parranajo uimahallissa
7
1864
Vastaukset
- ootkostosissas
Siis altaassa vai?
- Anonyymi
Itse ainakin kun käyn uimahallissa niin aina ajan partani Philips OneBladella pukuhuoneen lavuaarin yläpuolella kun tulen
saunasta ja suihkusta uinnin jälkeen. Koskaan ei ole valvoja mitään tästä sanonut, joten ajakaa tekin Partanne rauhassa uimahallin pukuhuoneen lavuaarin yläpuolella kunhan sitten huuhtelette karvat pois lavuaarin reunoilta.- Anonyymi
Juuri näin!!! Ei pitäis ketään haitata!!!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juuri näin!!! Ei pitäis ketään haitata!!!!!
Allas kyllä menee vähitellen tukkoon. Sehän on sama kuin ajaisi sähköparranajokoneella ja kopistelisi partakarvat siitä lavuaariin.
Ne partakarvat pitää laittaa roskikseen! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Allas kyllä menee vähitellen tukkoon. Sehän on sama kuin ajaisi sähköparranajokoneella ja kopistelisi partakarvat siitä lavuaariin.
Ne partakarvat pitää laittaa roskikseen!Philips OneBlade tietääkseni on sähköpartakone.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Allas kyllä menee vähitellen tukkoon. Sehän on sama kuin ajaisi sähköparranajokoneella ja kopistelisi partakarvat siitä lavuaariin.
Ne partakarvat pitää laittaa roskikseen!Näillä karvojen ajelijoilla asenne on että "akat siivoo". Siinä ikään kuin ulkoistetaan se vaiva mikä tulee vesilukkoon kertyvistä partakarvoista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näillä karvojen ajelijoilla asenne on että "akat siivoo". Siinä ikään kuin ulkoistetaan se vaiva mikä tulee vesilukkoon kertyvistä partakarvoista.
Ei se parin millin kahden päivän sänki sitä vesilukkoa tuki vaikka kaikki miehet ajaisivat siinä joka kerta lähtiessään. Se olisi toinen juttu jos joku jotain kahden viikon partaa rupeaisi siinä ajamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1731445
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411039Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14660
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21650- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577