Alanyan huijarimiehet

rahallasaaturkkiukon

Onko kenelläkään miten "pahoja" omakohtaisia kokemuksia pahimmillaan näistä Alanyan turkkimiehistä? Mikä on pahinta mikä on sattunut itsellesi?

9

313

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MunaTurk

      Ei niistä ole kokemuksia kuin suomifemakoilla. Soita Vihreiden (Vihr.) aluetoimistoon ja kysy sieltä. On varmasti lipeviä ja ihania kunhan sulla on tarjota rahallista omaisuutta vastineeksi, ei se seksi pitkälle elätä turkkilaistakaan. Jos et halua muslimiksi kääntyä niin älä sitten haaveile turkkilaisesta.

      • jorezx

        suomiukolla taas kateus riivaa ihihihihiii


      • MunaTurk

        Ai mikä kateus? Minusta on erittäin hyvä jos suominainen löytää sen onnensa muslimin sylistä, turkkilaisethan ovat muslimeja. Hyvin sopii yhteen suominainen ja turkkilainen. Kerroin vain faktoja joita ns. feministit eivät halua kuulla.
        Eivät kaikki suomalaiset naiset halua muslimia majailemaan kotiinsa, luulisin että hyvin hyvin harva haluaa. Suomi on täynnä älykkäitä naisia jotka ymmärtävät eri kulttuureista paljon. Turkkimieskulttuuri on omansa ja aika lipevää on se meno niillä rantapojilla siellä. Jos löydät ns. komistuksen Turkin lomakohteesta niin uskon että ei ole mikään ensikertalainen naisen kyydissä. Pohjalla satoja harjoituksia ;) Skandinaavinen neitokainen kelpaa vaimoksi hyvän sosiaaliturvan takia.
        Minusta on erittäin hyvä että jos sellainen kelpaa niin kannattaa ottaa. Kuitenkin olisi hyvä että ei ole nahjus ja loinen joka syö yhteiskunnan rahoja. Jos turkkiukko keksii suomiakallensa tekosyitä miksi ei mene opiskelemaan tai hae töitä niin nahjus ja loinen on.


      • hojijojiii
        jorezx kirjoitti:

        suomiukolla taas kateus riivaa ihihihihiii

        Hihihihihi voi tätä viestin kirjoittajan tyhmyttä. Sula riivaa vain tyhmyys. Miksi suomimies olis perseaukiselle turkinpojalle katellinen..


      • MunaTurk
        hojijojiii kirjoitti:

        Hihihihihi voi tätä viestin kirjoittajan tyhmyttä. Sula riivaa vain tyhmyys. Miksi suomimies olis perseaukiselle turkinpojalle katellinen..

        Olen tekemisissä älykääpiön kanssa :D


      • dgjjlööää
        MunaTurk kirjoitti:

        Olen tekemisissä älykääpiön kanssa :D

        Katos sehän osu.


    • rahallasaaturkkiukon

      tarkoitus oli kysyä ja keskustella aiheesta vakavasti. Toisten ihmisten huijaaminen on rikos ja tätä tapahtuu Alanyassa. Monet näistä naisista eivät edes tiedä tulleet huijatuksi, ennenkuin totuus paljastuu mahdollisesti toisen kautta.

    • Pipe91

      Onko ne kaikki huijareita? Mun hyvä ystäväni jätti miehensä kun rakastui turkkilaiseen baaripoikaan alanyassa, nyt mies tulossa suomeen... tosin olen ymmärränyt, että raha vaihtaa omistajaa mieheltä=mun ystävälle, joka eronsa takia on aika lirissä rahallisesti. Asuntokin miehellä on turkissa, mutta ystäväni täytyy asua suomessa lastensa vuoksi ja tästä syystä tämä turkkilainen suomeen muuttamassa. Tästä syystä ainakin omat ennakko käsitykseni muuttuneet turkkilaisista, kun olen tätä suhdetta nyt saanut vähän seurailla.

    • Mirellah88

      Lomilla kävin ja ihastuin! löytyi iiihana sinisilmäinen turkkilainen! oli kalastaja mutta selvis paljon muutakin harmitti kovasti ei tullut meistä täydellistaparia mutta sain pakolaiskeskuksesta uuden eri maalaisen miehen joka on yöt luonani olen onnekas

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin

      Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_
      Ateismi
      25
      2490
    2. Kerro kaivattusi

      Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.
      Ikävä
      55
      1796
    3. Saako kantaa asetta

      Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup
      Ähtäri
      11
      1184
    4. Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.

      Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu
      Maailman menoa
      299
      1067
    5. Toinen toista

      Hyvää sunnuntai huomenta susi rinssiltä 🤴🏼☕❄️⚜️❤️
      Ikävä
      259
      992
    6. Mikään ei ole ikuista

      Hyvää huomenta. ☕ Susi ulvoo yksin ja tyhjyys kutsuu luokseen.⚜️❄️❤️🥱
      Ikävä
      146
      903
    7. Rakastan sua

      Tiedäthän sen ❤️😢
      Ikävä
      56
      884
    8. Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?

      Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua
      Tuusniemi
      9
      797
    9. Mies mitä ajattelet naisista?

      Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.
      Ikävä
      111
      775
    10. Onko sulla mua enää yhtään ikävä

      Etkö halua enää yrittääkään?
      Ikävä
      47
      770
    Aihe