Voiko muka kulliinkin tulla suonikohjuja?

Olen hieman alle 30-vuotias mies ja kalussani on molemmin puolin verisuonet aika pinnassa. Ei sitä silloin niinkään huomaa kun seisoo mutta kun kalu on lepoasennossa niin sen huomaa selkeästi. Vähän on välillä myös jotain pientä kivun tunnetta kalussa mut ei pahemmin.
11427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

No kyllähän sinne jostakin pitää verta tulla eihän se muuten seisoisi

Äänestä

No mut en tiedä kuuluuko ne verisuonet nyt ihan pinnassakaan olla?

Äänestä

Epäilen että kerran seksitouhuissa saattoi tulla jotain pientä vammaa ja johtuu ehkä siitä. Toivottavasti kuitenkin menee ohi itsestään. Tuskin kuitenkaan kauhean huolissaan tarvii olla kun erektio pelaa kuitenkin täysin normaalisti.

Äänestä

Super-atmilla ei ole verisuonia ollenkaan. Välillä mietin onko se muumio.

1Äänestä

Heikkona hetkenään hän kertoi menettäneensä sen kokonaan onnettomuudessa. Säälikäämme häntä vaikka onkin kovin katkera.

Äänestä

Miehillä kurppaantuminen alkaa kullista. Tulee vanhaan ihoon suonikohjuja.

1Äänestä
  • 28-vuotiaana jo alkaa kurppaantuminen? No eikai sentään?

    Äänestä

Reipas käteenvetelyhän oikeakätisillä taivuttaa kalua myös sinnesuuntaan, että jos jättää runkkaamiset vähille ja stondis lyö tajunkarkaannuttavan verenpaineen temmiin, niin suonet tiukoilla. Kai ne siitä vähän pulpahtelee pintaan. Jatkossa: Iso nivea, kumihanskat ja Jallu... Tri Tolosen neuvo. :-D

Äänestä
  • Kiitos, kokeillaan helkamiehen kanssa noita konsteja.

    Äänestä

  • Kun klikkailee oikealla kädellä sivustoja, tulee käytettyä vasenta kättä. Se tasoittaa tilannetta.

    Äänestä

Joo kai mun sit pitää olla onnellinen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


SuonikasKulli kirjoitti:

Olen hieman alle 30-vuotias mies ja kalussani on molemmin puolin verisuonet aika pinnassa. Ei sitä silloin niinkään huomaa kun seisoo mutta kun kalu on lepoasennossa niin sen huomaa selkeästi. Vähän on välillä myös jotain pientä kivun tunnetta kalussa mut ei pahemmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu