Tapailee mustaa miestä hömppämedian mukaan...
Vastaukset 32
- on.seksuaalinen
Ohhoh, luulin Jenniä androgyyniksi.
- Hehheehheemies
Ihan oikein on Jenni tehnyt, kun valinnut kunnolliseen mustan miehen
- kaikysyäsaa
Kuka Vartiainen? Juhana vai?
- stttietää
Juhana on, varma tieto.
- outo-on
stttietää kirjoitti:
Juhana on, varma tieto.
Kuka juhana?
- tieteskin
outo-on kirjoitti:
Kuka juhana?
Juhana Vartiainen
- jenninjuoksut
Jenni juoksee nyt juoksujaan. Nelikymppisenä on aika asettua ja perustaa perhe kunnollisen ja kiltin miehen kanssa. Turvasanaa varmasti tarvitaan, oletettavasti orilla on pelottavan suuri.
- NahkaAlberttiko
Taisi olla Eliakselle Jennin uudet leikit liian rajuja...
- 32323232
Juhana on kääntynyt miehiin?
- EdesUnissa
Viimeksi muutti poliittista suuntausta, joten nyt on sitten seksin vuoro. Mutta miksi juuri musta mies ? Eikös se kuitenkin hiukan lipsu tuosta Kokoomuksen yleislinjasta, nyt kun Stubb on laitettu syrjään ?
- nojustjust
Sääli jos saavat lapsia. jennin kauniit geenit peittyvät mustan miehen dominoivien geenien alle..
- hhhkkkll
Jennin pitäisi jo lisääntyä, että Suomeen saadaan lisää kauniita ihmisiä. Jokaisen kauniin suomalaisen pitäisi ymmärtää lisääntyä ja erityisesti kauniiden miesten. Suomalaiset ovat länsimaalaisista yksi rumimpia kansoja ja ongelmana on, että nämä kauneimmat eivät tunnu lapsia hankkivan. Hieno juttu, jos hän saisi lapsia mutta ei ruman kanssa.
- nojustjust
hhhkkkll kirjoitti:
Jennin pitäisi jo lisääntyä, että Suomeen saadaan lisää kauniita ihmisiä. Jokaisen kauniin suomalaisen pitäisi ymmärtää lisääntyä ja erityisesti kauniiden miesten. Suomalaiset ovat länsimaalaisista yksi rumimpia kansoja ja ongelmana on, että nämä kauneimmat eivät tunnu lapsia hankkivan. Hieno juttu, jos hän saisi lapsia mutta ei ruman kanssa.
Sitä juuri tarkoitin että mustan miehen kanssa jos lisääntyy niin lapset näyttää lähinnä siltä mustalta mieheltä. Jennin kauniit geenit kun peittyvät.
- EdesUnissa
hhhkkkll kirjoitti:
Jennin pitäisi jo lisääntyä, että Suomeen saadaan lisää kauniita ihmisiä. Jokaisen kauniin suomalaisen pitäisi ymmärtää lisääntyä ja erityisesti kauniiden miesten. Suomalaiset ovat länsimaalaisista yksi rumimpia kansoja ja ongelmana on, että nämä kauneimmat eivät tunnu lapsia hankkivan. Hieno juttu, jos hän saisi lapsia mutta ei ruman kanssa.
Anteeksi jos tuon eriävän asiaatuntemattoman kommenttini koskien Jenni Vartiaista. En kuvailisi häntä ikinä sanalla kaunis. Sanat tyylikäs, huoliteltu jne sopivat paremmin.
Lisäksi tyylikkyyteen ja huolitteluun nainen voi itse vaikuttaa, joten arvostankin sitä enemmän
kuin synnyinnäistä kauneutta.
Parisuhteet päättyvät aina naisen uskottomuuteen.
- Hehheehheemies
Semmoisia ne naiset aina on, kun on mustaa saatavilla. Musta on mm: pidempi, paksumpi, komeampi, kovempi, kestävämpi ja taidokkaampi. Joten miks vitussa se alunperinkään on ottanut sisäänsä ruman ja vaalean katkaravun.
- huolestunutäänestäjä
Puhutaanko tässä nyt Juhana vai Jenni Vartiaisesta? Onko kokoomus hankkinut edustajilleen rakastajia vastaanottokeskuksesta?
- silkkisaada
Minäkin luulin että puhutaan Juhana Vartiaisesta siis tästä joka häärää politiikassa, mutta ei se taida naimisissa ollakkaan. Vielä enemmän säikähdin, kun puhuttiin että muhinoi nykyään mustan miehen kanssa.
- mitähöpisette
Tunnen yhden Vartiaisen, eikä hän ole eronnut.
Eipä yhtään yllätä musiikillisen flopin jälkeen. varmaan on mennyt jotenkin sekaisin. Wiki tietää kertoa että Jenni pon juuri täyttänyt 34v., olisikohan niin että tuossa kolmen- ja neljänkympin välissä naiset yleisemminkin sekoaa. viimeinen irtiotto ennen lopullista kurppaantumista.
- JoniLinga
Kyllä musta, dynaaminen, valtava kulli kiinnostaa naisia. Ei se minulta ole pois!
Valtava kulli For The Win!
Valtava kulli tatuoi tulimusteella naisen sielun ikiajoiksi omakseen...niin on ollut aina...! Nainen kulkee sen jälkeen kuin näkymättömässä orja hihnassa.
Pyramideissakin hovinaiset unelmoivat ja hamusivat valtavaa nuubialaista lemmen jörtikkää yoniinsa... ja sauva teki työtään....!- obo-wan
On kyllä runollista. Patukka kunniaan!
- haistakaapaskakaikki
Kukaan teistä sönkkääjistä ei ole siis lukenut Seiskasta tuota juttua. Ikenna kiistää täysin seurustelun Jennin kanssa, ovat ystäviä. Jenni ei tietenkään kommentoi kuten ei ole ikinä ennenkään tehnyt koskien miessuhteitaan. Eli EI SEURUSTELE MUSTAN MIEHEN KANSSA joten törkeää mennä haukkumaan valheellisten tietojen perusteella. Eikä ole Jennin syyt että ensin Jukka petti häntä Anna Puun kanssa, ja nyt Elias jätti hänet toisen naisen takia, joten jättäkään Jenni rauhaan!
- apeiap
Seiskan linkki yläpuolellasi on poistettu sääntöjen vastaisena, joten ei kai sitä saa lukea. Seiskaa...
Hömppömediastahan aloituksessakin puhuttiin. - 345678
apeiap kirjoitti:
Seiskan linkki yläpuolellasi on poistettu sääntöjen vastaisena, joten ei kai sitä saa lukea. Seiskaa...
Hömppömediastahan aloituksessakin puhuttiin.Oliko siinä pelkkä linkki, ilman linkittäjän kommentointia?
Pelkän linkin laittaminen on jostain syystä sääntöjen vastaista. Pitäisi kirjoitella itsekin jotain. - EdesUnissa
Kuinka toisen elämästä voi tietää noin paljon ? Jukka petti Jenniä Annan kanssa ja Elias löysi toisen naisen ?
Tunnen monen ihmisen ajatusmaailman syvästi, mutta heidän intiimeistä ihmissuhteistaan en tiedä mitään. - paskahaiseetotta
Niinhän sä luulet tuntevasi toisen hyvinkin, mutta totta aina toinen puoli. Jos joku pettää toista on siihen aina kaksi syyllistä. Syiden ja syyllisten etsintä alkakoon sanoi pomo kun oharit teki.
- ottakaa.mallia
JENNI VARTIAINEN SATSASI LAATUUN: UUSI ÖKYKOTI JA ALLA 60 000 EURON AUDI. :D
- kellääneiole
Se herättää negatiivisiä tunteita joissakuissa, kun joku ihminen kykenee elämään itsenäisenä ja vapaana. Artisti ei ole kahlinnut itseään, eikä rakentanut turvaverkkoa ympärilleen, johon takertua, jotta kokisi olevansa turvassa. Se oma turvaverkko muuttuu helposti riippuvuudeksi johon takertuu. Lapset vaan kasvavat ja kumppanikin muuttuu. Jos ei kasva mukana niin alkavat ongelmat. Ei se kai ole ihonväristä kiinni, jos joku haluaa ottaa huomiota vastaan. Tunnetun artistin on vaikea rakentaa ihmissuhteita, koska moni ihminen saattaa olla kiinnostunut hänestä artistin kannalta vääristä syistä.
- minätäällävaanoon
Mistä helvetin lapsista sä sönkkäät? Ei Jennillä ole lapsia.
- Tyhmäkin
Törkeää mennä haukkumaan itse asiaa voin kertoo että kun vaihdetaan eritteitä ei tarvitse seurustelua. Se on tapailua ja kuulemma on ollut juttua oletteko tyhmiä ?!tottakai kieltää seiskalle ja medialle tyhmäkö olet
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 402506
- 52946
- 62866
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t52750Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227733T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin10654Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81607- 49604
- 65593
- 47587