Miettinyt olen lukemani pwrusteella

Miksi vain mielisairaat saavat kirjoittaa tänne ihan joka päivä. Muut eivät saa kieputtaa joka päivä. Miksi vain hullut mielisairaat saavat?
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vilkaise vasemmalla olevaa sinistä(ei siis pilleriä) palkkia missä on aiheet. Kirjoittaa ketä nuo koskee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielsairauksienjohtotäh kirjoitti:

Miksi vain mielisairaat saavat kirjoittaa tänne ihan joka päivä. Muut eivät saa kieputtaa joka päivä. Miksi vain hullut mielisairaat saavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu