Terve sinkulat

seo moro kaikille sinkuille kautta suomenniemen. Kuis pyyhkii näin arkiiltana?
14190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Eikö täällä ole ketään paritonta paikalla?

Äänestä

Huonosti pyyhkii.

Äänestä

onhan täällä joku muukin yö eläjä. Huonostiko pyyhkii? No mikä on pannu mielen matalaksi?

Äänestä
  • Anoppi on pesiytynyt meille ja heittäytynyt häijyksi, odottaa että passaisin sitä. Heitän sen aamulla kartanolle.

    Äänestä

Noo voihan ne nopit olla kivojakin. Et ole sitten sinkku jos noppi on sulla.

Äänestä
  • Todennäköisesti olen sinkku ennen puoltapäivää, mutta en välitä enkä valita.

    Äänestä

Joo stressi pois ja ilo pintaan. sanoo nopille että menee omaan kotiinsa niin eikö se siitä. onko täällä yleensä mitään sinkku meininkejä? muiden sinkkujen kanssa olis kiva rupatella.

Äänestä
  • Täällä on määrätietoinen sinkkumeininki, keskivertopalstalaisen elämänkatsomuksella on turvassa pariutumiselta.

    Palstalta poistutaan vasta kun sormet ei taitu näppäilemään viestiä.

    Äänestä

Odottelen, että toiset kivat hc-ätmit kirjottelee ihania viestejä.

Äänestä

jahas mitä mahtaa nuo tuollaiset kivat olla? mitäs olet noin asiantuntijana saanut pilluista selville?

Äänestä
  • Hard core alimman tason miehiä ollaan. Ainoa pillu, jonka olen kohdannut, on äitini kun synnyin. Mutta uskon tietäväni paljon.

    Äänestä

Jaa olet kirjalliseen tietoon ensin tutustunu naisväen suhteen. no mikäs siinä kyllä kai sitä niinkin asiantuntijaksi voi tulla. mitäs sait kirjoista selville että minkälaista tuheroo alat katella omaksi?

Äänestä
  • Kiinnostukseni on puhtaasti kliinistä laatua. Seukkaan erään toisen ätmin kanssa.

    Äänestä

Kiitosta kysymästä, kuuluupi oikein hyvää.

Olen tosiaan sinkkumies, mutta naiset pyörii silti mielessä. Olen tänäänkin ajatellut pillua, miettinyt miltä sellainen tuntuisi oikeasti.

Oma nyrkki on hyvä runkatessa, itse voi vaikuttaa siihen tiukkuuteen. Pillu voipi tuntua vähän löysältä, siinä kun en usko olevan samanlaista puristusvoimaa kun omassa treenatussa näpissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tervesinkut kirjoitti:

seo moro kaikille sinkuille kautta suomenniemen. Kuis pyyhkii näin arkiiltana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu