Te miehet joilla suhde naimisissa olevaan naiseen...

Kaikki te joilla on tai ollut suhde naimisissa olevaan naiseen. Miten juttu alkoi ja miten reagoitte kun kuulitte naisen olevan naimisissa. Vai oliko se kenties selvää alusta asti?
1917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tiesin ennen tutustumista naiseen että hän asuu yhdessä toisen miehen kanssa ja he olivat avoliitossa, minua se ei häirinnyt eikä tuntunut häiritsevän naistakaan.
oltiin opiskelemassa samassa paikassa ja nainen oli poissa miehensä luota viikot, joten aikaa oli toisillemme runsaasti, sovimme jo alkuvaiheessa että olemme vain "ystäviä"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minnu kirjoitti:

Kaikki te joilla on tai ollut suhde naimisissa olevaan naiseen. Miten juttu alkoi ja miten reagoitte kun kuulitte naisen olevan naimisissa. Vai oliko se kenties selvää alusta asti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu