Rintaleikkaus Tallinassa?

annamaria8

Olen harkiinnut rintaleikkausta Tallinnassa, sillä olen kuullut että se on huomattavasti halvempaa kun Suomess. Onko kellään kokemusta mikä suomalaisen firman kautta kannattaa mennä?
Olisi ihana jos joku voisi vastata fiksusti tähän sillä olen aika epävarma mikä kliniikka olisi paras vaihtoehto, koska täällä on niin paljon sekalaista tietoa.

1

218

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zukuluku

      Heips, mun kokemuksen mukaan Look on varteenotettava vaihtoehto. Mun mama kävi jo siellä aikojen alussa. Mä itte kävin siellä laittaa rinnat viime kuussa.
      Kaikki meni odotetusti. Konsultaatio oli hyvä, niinkuin kaikki muu, ja tietty lopputulos. Me happy, suosittelen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      76
      2093
    2. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1828
    3. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      121
      1396
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      136
      1289
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      137
      1210
    6. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      83
      827
    7. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      806
    8. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      177
      774
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      430
      709
    10. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      592
    Aihe