Eli tämmöinen galluppi vappufiiliksiin.
Suosikki/inhokki karaokekappale ?
lisää.kaikua
5229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei kai kukaan laula karaokessa inhokkejaan.
Ah, no selvennetäänkö sitten sen verran, että takuuvarmasti häivyt paikalta, kun se biisi soi. Semmoinen inhokki.
Inhokkinsa laulaminen karaokessa on muuten terapeuttista. Voi saada enemmän henkistä
nautintoa siitä miten pieleen osaa inhossaan vetää kuin että jos pysyisi nuotissa. Kokeilepa joskus.
Suossarina toimii metallican orion
...joka on istrumentaali ; )
8 ja puoli minuuttia hevijäbä odottelee mikki kourassa ja ilmakitaraa tiluliluttaen, josko tulisi sanat ruutuun. Sitten jo loppuikin. Hevijäbä huutaa mikkiin "AAAAAAAAAAAAAgh!" ja heittää sen lattialle.
Hevijäbä jää tuijottamaan vetäjää synkeästi kulmiensa alta ja mutisee selitykseksi kavereilleen pöydässä, että sanat menivät liian nopeasti ja oli ihan oudot taustat.
Suosikki tällä hetkellä Bohemian Rhapsody ja ehdottomasti inhokkina Kotiviini. Kauheampaa laulua ei voisi olla. Alkuperäinen englanninkielinen on kuitenkin ok.