Onko kellään kokemusta ko. tatskamestasta?? Kävin paikan päällä tsekkaamassa liikkeen ja kyselin hygienia-jutut läpikotaisin. Nämä asiat Ok. Hinta samaa luokkaa kuin Suomessakin. Ovat osallistuneet moniin kisoihin Euroopassa ja aina voittaneet jonkin sijan (1-3). Tarvisin kuitenkin viime hetken vinkkejä paikasta? Onko jälki hyvää yms??
Cleopatra Ink Alanya, kokemuksia!!?
9
7259
Vastaukset
- VMPSKAA
On on, Analiassa on kaikki hyvää! Perunamuusista, ripuliin.
- Suosittelijax
Voin suositella kyseistä liikettä. Olen itse käynyt korjauttamassa enstisen tatuointini siellä ja olen lopputulokseen todella tyytyväinen. Hintataso on korkea, mutta työnlaatukin sen mukaista. Aijon mennä jatkamaan tatuointia samaan paikkaan, kunhan palaan takaisin Alanyaan.
- Turkki2017
En suosittele...viikossa hävinny kaikki värit...KAIKKI
- Beanie76
Suosittelen lämpimästi, kolme tatskaa olen siellä tehnyt.
- EnsviikollaAlaniaan
Mua kummastuttaa ne paljon puhutut palkinnot. Kun heidän sivujaan katsoo niin 93% tatuoinneista ihan skeidaa, muutama oikeasti hyvä. Olisiko niin että joku artisti sieltä saanut palkintoja ja muut perinteistä Turkin paskaa? Artisteja kummassakin liikkeessä näytti notkuvan useampia ja kovin oli tyhjää penkkiä. Mutta ottakaa te jos haluatte, minä en.
- Tattooalanya
On useampia palkinnon voittaneita tatuoijia. Tehnyt tatuointeja myös julkkiksille eurooppaa ja suomea myöten (pikaisella googlauksella löytyy) Taitavaa jälkeä ja hyvä palvelu. Hintataso suomen luokkaa tai ehkä hieman halvempi. Suosittelen.
- Parempiakinon
Ne palkinnot oli voittanut joku Venäläinen tatuoija joka ei ole enää siellä töissä edes. Eli välttäkää kyseistä paikkaa!
- Beanie76
Ei pidä kuule paikkaansa. 😡 Jos hieman googlaat niin huomaat että palkinnonsaajat ovat mm. Alper Kilminkaya, Huseyin Göktepe, Bahri Ucgun ja moni muut (juu kyllä venäläinenkin). Huseyin ja Bahri ovat tehneet kaikki mun tatskat, erinomaista palvelua ja laatua kaikilla siellä
- Anonyymi
Beanie76 kirjoitti:
Ei pidä kuule paikkaansa. 😡 Jos hieman googlaat niin huomaat että palkinnonsaajat ovat mm. Alper Kilminkaya, Huseyin Göktepe, Bahri Ucgun ja moni muut (juu kyllä venäläinenkin). Huseyin ja Bahri ovat tehneet kaikki mun tatskat, erinomaista palvelua ja laatua kaikilla siellä
no jos oot voittanut Alanyassa jonkun palkinnon niin ei tee hullua hurskaammaksi. Minun artisti kehui että on voittanut sitä sun tätä mutta jälki oli täyttä paskaa, nyt sitä korjataan suomessa isolla rahalla. Perus Turkkilaista markkinointia, ollaan mukamas osaajia mutta tosiasia on jotain ihan muuta. ÄLKÄÄ KUKAAN ASTUKO JALALLA TUOHON PAIKKAAN
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1505158Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv832742Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?871742Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91206- 49976
- 66902
- 21893
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122883Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23848