Homo silvennoinen

HipHop1

Hyi kamala tätä homo riepua, mahtoi sitä ##tuttaa ko Jorma Jon ei päässyt finaaliin
Miten voi ihminen olla noin umpi homo, huh

7

623

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihdfpoiwehpoi

      Tuo tyyppi pitää saada pois kaikesta euroviisujen nimissä olevasta ohjelmatoiminnasta.

      Hän on koko ajan hehkuttanut koko Euroopan pitävän tästä Suomen edustajasta. Tosiasia on aivan toista, joten toimittaja on näin ollen tehnyt pelkkiä valeuutisia. Ei parin homoystävän kohtelias kehu tee biisistä voittajaa.

    • RaakaArtska

      Oli mikä tahansa mutta Silvennoinen on tosi surkea juontaja tai jos häntä voi sellaiseksi edes kutsua. Silvennoinen on niin täynnä itseään ettei mitään rajaa. Piois Eroista ja muustakin. Euroviisuissa toistaa kuin papukaija mitä muut kommentoi.

    • Hjhghj

      Jotkut on homoja, jotkut heteroja.

      Yritä totutella tuohon tosiasiaan.

      • 1234321

        Aivan, ihan sama onko homo vai hetero, mutta surkea juontaja.


      • Juontajavalinnat
        1234321 kirjoitti:

        Aivan, ihan sama onko homo vai hetero, mutta surkea juontaja.

        Mistähän on tullut tämä viimevuosien pakkomielle saada juontajaksi euroviisuihin näitä lässyttäviä ällöttävästi puhuvia homoja? Tunnen useita homoja ja kukaan heistä ei puhu kuten Snow ja Silvennoinen. Kertakaikkisen vastenmielisiä juontajia! Yhtä ällöttävää kuin joku soviinistisika juontajana.

        No Saara on lähes yhtä vastenmielinen puhuessaan ja ilmeillään, mutta osaa sentään laulaa hyvin ja esiintyminenkin on hyvää ilmeitä lukuunottamatta. Kappale ei ollut kummoinen ja sijoitus odotettu.

        Vielä muutama vuosi sitten juontajat olivat OK.


      • Harakka-68

        Samaa mieltä, minusta vuosituhannen vaihteen jälkeen on hyviä selostajia olleet vain Asko Murtomäki, Markus Kajo ja Tarja Närhi. Muut ovat olleet tekopirteitä ja -suvaitsevaisia hössöjä.


    • Sammunutkaari

      Eipä sighailin studiojoukkekaan ollut kuin friikkshow

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      29
      3115
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      119
      1255
    3. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      6
      1107
    4. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      971
    5. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      69
      955
    6. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      907
    7. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      38
      891
    8. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      167
      877
    9. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      66
      850
    10. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      75
      794
    Aihe