Jännämies hakannut

Minna Turusen,kertoo seiska
On ne jännät miehet kivoja.
5165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juoppojen tappelu ei kiinnosta ketään.

Äänestä

Ne paneskeli myös aina lyöntien välissä.

Äänestä

Sellaisia miehet on. En ota miestä koskaan.

Äänestä

" Olin kaksi ja puoli vuotta suhteessa narsistisen psykopaatin kanssa. Koin erittäin absurdia väkivaltaa monissa muodoissaan. Luulin monta kertaa olleeni kuollut, Turunen kertoo Seiskassa."

Minä helvetin takia oli kaksi ja puoli vuotta tuollaisen kusipään kanssa?!

http://www.iltalehti.fi/viihde/201705242200159681_vi.shtml

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuuuuiiiiii kirjoitti:

Minna Turusen,kertoo seiska
On ne jännät miehet kivoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu