Yksi tyyppi täällä suomi24 sanoo että on fursuit ja asuu someroharjulla, asuuko siellä oikeasti fursuit? Olisi hauskaa tutustua siihen tyyppiin :)
Asuuko someroharjulla fursuit??
fursuitmatti
42591
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
Asun someroharjulla mut tänne ei kannate kirjottaa saan haukut.!! Kaikilta........ Harmi ja harmi. Suomi24 ei mistään. Haukut tulee kiittii vain.
Asun someroharjulla, RÄYH!!!! takahalkio soi ja linnut laulaa ;) TÄNÄÄN H-BILEET !!!!!!!!!!!
ala-arvosta kirjotusta lapset.
Kiitos lapset kun kirjoitatte noin mukavia, minä en ole mitään ilman lapsia. Tosiaan H-BILEET someroharjulla, omat vaseliinit ottakaa mukaan kun maatalousrasva loppui minulla :(
Tänään on taas h-bileet somerolla, omat rasvat mukaan jos tulette furrun luo! eilen oli vielä teräketjuöljyä mutta se pääsi loppumaan :(
Olen H-ALKAVA lapsi!!!!!! HAHAHAHAAAA!!!!!!!
eipä kiinosta tuomonen lapsi.! huku suohon.!!!!!
tämä furru kirjottelee vain sähkö-postissa ja whatsapp.
Perjantaina h-bileet furrun luona, omat juomat ja liukasteet mukaan, JEEEEE!!!!!
Lapsi mikä lapsi.!!!
Lapsi leikkii lapsena.!!!
Olen Someroharjun-Fursuit ja h-bileet on minulla perjantaina, tuokaa minulle 4litraa täyssynteettistä öljyä liukasteeksi, takahalkiolla liukastellaan JEEEEEEEEEEE!!!! VUHUUUU!!!!!! SEXYYYYYYYY!!!!!!
Lapsi.lapsi lapsi.lapsi.!!!!!!!!!!!!!
Hyi!!!! sinua Someroharjun-Fursuit kun täällä kirjoitat hävyttömyyksiä ja vihaat lapsia, minä en pienten lasten äitinä voi ymmärtää tuollaista. ET OLE OIKEA FURSUIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minä takahalkiot nakkaan sinun ruikutukselle Äiti1976, minä olen Someroharjun-Fursuit ja pelottelen kaikkia, räyhään ja riehun ja teen h-alkavia juttuja!!!!!!! RÄYYYHHHHHH
Sano muuta nimimerkki äiti 1976
Ei voi ymmärtää tuomosta kirjotusta. :( ite olen furru :)
Hävyttömiä kirjoittelee tänne.
Minä en tykkää että tuollaisia kirjoitetaan :( kukahan on tuo someroharjun-fursuit joka kirjoittaa ala-arvoisia kirjoituksia????? tiedätkö sinä nimimerkki ei-ymärrä kuka se on??? sellainen voisi painua sinne suohon ja kuikkaan!!!!!!!!!!!!
Joku lapsi pelleillee :( ja käyttää entistä nimi merkkiä :(:( ja on tosiaan ala-arvosta kirjotusta.!
Harmittaa minulla.
HYI HYI HYI!!!! kun someroharjun-fursuit on rääväsuu, pitäisi pestä sinun suu saippualla!!!
Olen H-Fursuit HAHAHAHA!!!!! OLEN RÄÄVÄSUU JA KIROILEN!!!!!
Ihan oksettaa noi furrun kirjoitukset, HYI! HÄPEÄ!!!!
miksi pitää täällä suomi24 olla tuollainen someroharjun-fursuit, se ei ole oikea fursuit kun ei se käy koskaan kylillä furruasu päällä, minä viirinkankaan-fursuit olen oikea, aikoinaan tuo someroharjun-fursuit kiusasi minua ja masennuin, no nyt en ole enään masentunut ja käyn kylillä ja kauppakseskuksessa niinkuin oikeiden furrujen pitää tehdä!!!!!!!!
AAAHHH... Ompas mukava ottaa nakuna aurinkoa kaljapullo perseessä, tuntuu niin hyvältä AAAHHH!!!!!!
Kylläpäs tuo nimimerkki someroharjun-fursuit puhuu hävyttömyyksiä, LOPETA JO!!!! vai lainaako joku sinun nimimerkkiä? lapset pelästyy noin rajuista jutuista :( :(
lainaa mun nimi merkkiä joku minkästeet .?!?! harmi että olen saanut huonon maineen täälä suomi 24. :( olen syytön.! mutta eipä auta mikään täälä suomi 24 ! minähän saan syyt vain aina. :( :(:( eikä loppua näy.
Minä puhun rivoja ;)
En usko että tuo furru joka asuu somerolla puhuu rivoja, lapset täällä vain kiusaa muita!!!! Hyi hävätkää kun noin teette muille!!!!! Vai mitä mieltä on asiasta someroharjun-fursuit??????
olet oikeassa orava-fursuit.!! lapset täälä kiusaa muita harmi. :(:(:(
en voi käyttää omaa nimi merkkiä enään koskaan täälä. :(:(
lapset pilannut minun maineen.!! :(:(:(:(
No minä uskon sinua että olet oikea fursuit :) Ärsyttää nuo lapset kun ne kiusaa ja pilaa toisten maineen!!!!!!!!! pitäisi suu pessä saippualla niiltä lapsilta!!!!! mutta onneksi on oikeita furruja olemassa niinkuin sinä someroharjun-fursuit olet ja minä olen, toivottavasti meistä voisi joskus tulla kavereita :)
Haluaako someroharjun-fursuit olla minun kaveri? Voin antaa oman sähköposti osoitteeni sinulle jos haluat minusta kaverin :)
Haluan kaverin :) Anna vain sähköposti osote.
Hei, minun sähköposti osoite on [email protected] Olisi mukavaa jos kirjoittelet minulle sähköpostiin someroharjun-fursuit :) :)
Kirjotin sulle sähkö postiin orava-fursuit :) :) odotan vastausta.
Kaikki tänne vatialanpolulle minun luo h- bileisiin, työnnetään grillimakkarat takahalkioihin!!!!!!
Hyi kun taas on törkeää tekstiä someroharjun-furrulta!!!!!! suu pitää pestä saippualla siltä kun lapset säikähtää noin rivoja tekstejä!!!!
Annan teille vinkin, ei kannata grillimakkaraa töötätä peräsuoleen se on liian pieni eikä tunnu missään, perinteinen hk-sininen tuntuu jo hieman ja sitä suosittelen muillekki furruille ;) uuuuuhhhh aaahhhhh ;) ;)
Yksin furru on ja tulee olemaan lasten takia :(:( olen harmissani kun mua kiusataan :(:(
Minä olen just muuttanut porista rovaniemelle ja ei täällä ole näkynyt fursuitteja siis ainakaan sellaisia oikeita jotka kävisi kauppakeskuksissa jne... ilahduttamassa ihmisiä, harmi kun rovaniemellä ei ole oikeita furruja :( :(
Yrittäisitte olla kunnolla että fyyryjen maine ei mee siihen että kaikki pelkäävät niitä ja ne tunnetaan paha tapasina
Siis fyrryjen
ei kun persuit
lentäjä aina pilvessä
Furry turrit/cosplay, videopelit, musiikki, taide, tietokone nörtteily parempaa ajanvietettä kuin katujengit ja päihteet.