Sanotaan ettei naista saa jos

vaan makaa sohvalla ja odottaa ovikellon soittoa. Voi olla totta sillä ainakin minulle nainen soitti ja ilmoitti muutavansa luokseni, kun asunto meni alta.
2244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jopa Hupakollekin pitää soittaa ensin. Tekee ne jotkut kotikäyntejäkin. Outcallista kun puhutaan.

Äänestä

Minä makailin kaikessa rauhassa sohvalla, piereskelinkin jopa niin kohta soi ovikello, naapurin tyttö oli ovella niin piti tylyttää se matkoihinsa siitä häiritsemästä sinkkumiehen rauhaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EntinenSinkku kirjoitti:

vaan makaa sohvalla ja odottaa ovikellon soittoa. Voi olla totta sillä ainakin minulle nainen soitti ja ilmoitti muutavansa luokseni, kun asunto meni alta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu