Naisten parasta ennen päiväykset, vaihdevuodet ja ulkonäkö on jatkuvasti halventamisen kohteena. JO RIITTÄÄ SYRJIVÄT KETJUT: Mene hullu hoitoon. Älä pura täällä jos et keneltäkään saa etkä kenellekään kelpaa.
Kuka sairas aloittaa naisia halventavat ketjut?
sairaathoitoon
20384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Selluliitti suvakilla on kärty kova päällä, kun se viimeinenkin toivo afriikan ylkä mahmoot lähti.
Naisen valtti on hyvät muodot ja ulkonäkö. Jos muut ominaisuudet ovat kakkelia ja kauneus kun on tunnetusti katoavaista niin tiedetään miten siinä käy.
Nykyajan naiset tekevät itsestään objekteja ja valittavat kun heitä kohdellaan sen mukaisesti. Olisi aika katsoa peiliin ja nähdä muutakin kuin pintakiilto. Kun naiset näkevät itsensä terveellä tavalla niin miehetkin näkevät. Kaikki lähtee itsestämme ja muokkaa muita ja maailmaa jossa olemme.
Sairas naisia halventava kirjoittaja puhui juuri itsensä pussiin.
Mitä sairasta tuossa on? Se on elämän selkeä tosiasia. Ajanmyötä naiset rumistuu ja miehet komistuu.
Onhan jo kauan tiedetty mitenkäpaljon Kemijärvellä on homoja. Eihän sinäkään mitään pahaa kuitenkin pieni paikkakunta, ja konservatiiviset asenteet pitävät heidät pääosin kaapeissaan.
Naisten viha ja arvostelu on eräänlainen purkaantumismuoto, jota on ymmärrettävä eikä sitä kannattane ottaa kovinkaan vakavasti.
Moni hetero mies panee naistansa kakkoseen. Mihin he oikeastaan naista tarvitsevat?
Täällä pornon katsojat esiintyvät asiantuntijoina. Tuskin ovat saaneet pillua, itse, ikinä.
Et ole saanut pillua ikinä? Eikö naiset kiinnosta vai eikö naiset kiinnostu?
Pidäpäs siiderivalas pienempää ääntä.
Runkkarimiehet kirjottelee mitä sattuu p askaa naisista tumputellessaan, me oikeat miehet ollaan oikeissa hommissa. Runkkarilla ollut liian tiukka pipo pienenä, sitä oireilee nämä p aska kommentit.
Kun halventaa muita ei tunne itseään niin surkeaksi.
Hommoo hommissako oot?
Tohmon yksinäset runkkarit niitä laittaa liikkeelle.
Olen kuullut heidän kirjastossa kehuvan saavutuksillaan. Muutama nimikin on tiedossa...
taijan tietää minäkin ... säälittävää luuseria
Oliko Timo Soini yksi niistä kehujista??
Mitä likat? Reeniä horo, reeniä ny. Täälä olis tämmönen kiimanen vittukoira, pornobulldogi. Kiinnostasko? Olisko mitään? Mä laitan noi magneettianturat pyöriin ny. Te ootte täällä. Pitää sanoo pari settii, tiäksää. Sinäkö neitsyt? Niin varmaan. En ole selibaatissa ja muuten tällä kertaa ei ole puhe mistä puute.
Voisko suömenta tuon sepostuksen?
Vitun runkkarit lopettakaa se pornon katselu. Se vääristää mieltä ja se esineellistää naiset. Naiset voivat olla vittumaisia mutta hyvä vittu maistuu aina.
“Meillä on yli 80 raiskaustapausta, joita kukaan ei ole ehtinyt edes vilkaista. Sen sijaan käytämme aikaamme sellaisten henkilöiden tutkimiseen, jotka ovat ajaneet päin punaisia tai törmänneet tolppaan”, kertoo poliisi.
Ja mopopojat ovat erikoisesti seurannassa!
https://fi-seiska-cdn-prod.seiska.fi/files/styles/article_page_image_770px_wide/s3/inline-images/2017/24/missbumbuminline2.jpg?itok=-xR_mLwf
Perästä kuuluu ja näkyy!
Jopa meni taas lauantai-ilta seksistisellä runkkarilla kirjoitellessa naisia halventaviin ketjuihin. Eikö tosissaan ole surkimuksella muuta tekemistä.