Miksi vihaat

Minua niin paljon ? Tiedät kuka.
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En vihaa, höpsö. Taas sun mielikuvitustasi.

Äänestä

Niin ja vielä kyselet. Eiköhän tekosi selitä miksi vihaan. Vaikka itse toimin miten toimin en toiselta sitä hyväksy. Minä sentään pyysin anteeksi sinä et. Et edelleenkään ole pyytänyt anteeksi ja siksi vihaan. Et ole sen parempi ihminen kuin minä. Sinulla ei ole oikeutta päättää mitä tunnen. Mutta vihaa tunnen. Esittämisen voit lopettaa kun uskallat tunnustaa. Typerä kai luulit minua ja varsinkin kohdistaa luulosi toiseen. Älä pelkää en ole sille edes kertonut kai Älyät sen jossakin vaiheessa. Et sinäkään hyväksyisi tuollaista ystävää ethän? Kai nyt Älyät ettet voisi olla "kuvioissa mukana jos tietäisi. Enään ei ole muuta kuin vihan tunnetta ja siksi seuraan mitä teet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähimenneisyydestäsi kirjoitti:

Minua niin paljon ? Tiedät kuka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu