Urheilu on todella korruptoitunutta sekä testaajien että testattavien puolilla. On valitettavan yleistä, että urheilijatar onkin mies. Jostain kumman syystä ei testata urheilijoiden sukupuolta (ainakaan niin että raportoitaisiin jos ihminen onkin esim. sukupuolileikattu). Eikä esim. tutkita tarpeeksi ihmisen luustoa. Koska ihminen ei pysty peittämään luustoaan. Miehillä esim. nk. Adonis vyö keskivartalon alueella. Naisen ja miehen luustot eroavat toisistaan selkeästi (kun osaa katsoa faktoja). Sukupuolileikkaukset ovat yleisiä. Kaikki tällainen todella väärin. Sairas maailma pahuudessa.
Urheilijatar - mies
3
277
Vastaukset
- atoniksenvyöote
Miehillä esim. nk. Adonis vyö keskivartalon alueella. Oho kun on taas faktoja tutkittu. Samat lihakset löytyvät kummaltakin sukupuolelta.
- Tutkikaa_asiaa
Tarkoitan luuston eroja. Muistin että keskivartalon luuston rakennetta kutsutaan sillä nimellä. Anteeksi jos käytin väärää sanaa. Luuston erot aiheuttavat muuten myös lihasmassan eroja. Siksi mm. tuo kohta näyttää erilaiselta miehillä ja naisilla.
Jos kiistät (?) että naisen ja miehen ruumiinrakenteet ovat erilaiset, olet kyllä todellakin sokea. Kyse on faktoista. Mm. luustostahan tutkitaan onko kyseessä mies vai nainen koska luusto on todistetusti erilainen miehillä ja naisilla, esim. keskivartalon kohdalta, lantiosta ja muista paikoista.
Moneen on purrut valhe niin syvälle että eivät usko että jotkin "naiset" ovat oikeasti miehiä. Näistä huijauksista on myös jäänyt kiinni ihmisiä mutta on myös paljon niitä, jotka eivät ole jääneet kiinni.
Ihmiset eivät näköjään enää eroita kuka on nainen ja kuka mies. Youtubessa on paljon ihmisten omia videoita siitä kuinka ovat muuttaneet itseään esim. miehestä naiseksi. Jos ei tietäisi paremmin, valhe menisi läpi helposti. Transseksuaaleja on monissa urheilulajeissa ja monissa muissakin piireissä.
En ole väittänyt että tietäisin paljon, mutta nyt on kyse niin perusasioista että on uskomatonta jos ihmiset eivät eroita miehen ja naisen ruumiinrakennetta toisistaan! Puhun nyt etenkin luuston osalta joka on erilainen miehillä ja naisilla. Leikkauksilla ja hormoneilla voidaan tehdä jotain, mutta luustoa on vaikeampi muuttaa...
Ihminen on tehty joko mieheksi tai naiseksi. Mies ei ole nainen ja nainen ei ole mies. Maailma on luopumuksessa ja lankeemuksessa. Hyvästä on tullut pahaa, pahasta hyvää jne. Etsikää totuutta. - kyssäri
Ootkohan katsonut niin paljon naisia jotka ovatkin miehiä ettet enää eroita miehiä naisista ja naisia miehistä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678