Au pair hakusessa Mallorcalle

Mallorcan_mamma

Etsimme luotettavaa ajokortin omavaa Au pairia Mallorcalle.

Olemme Suomalais-Amerikkalainen perhe,johon kuuluu vanhempien lisäksi kolme lasta (iältään 13, 10 & 9). Perheemme isä matkustaa suuren osan ajasta ja äiti työskentelee jonkun verran kotoa. Kotona puhumme suomen lisäksi englantia. Lapsemme käyvät koulua klo.9-16.00 joten sinun töihisi kuuluisi lasten lounaiden valmistelu, ja lasten kouluun ja koulusta ajaminen, tämän lisäksi haluaisimme sinun tekevän myös kotitöitä, kuten astianpesukoneen tyhjennys/täyttö, yleinen siisteyden ylläpito, vaatteiden silitys sekä viikkosiivoukseen osallistuminen.

Töitä sinulle tulisi viikossa noin 25-35 tuntia. Illat ja viikonloput ovat pääsääntöisesti vapaata, joskus voi olla tarvetta ilta-tai viikoloppuhoidolle, mutta siitä ilmoitamme hyvissä ajoin erikseen.
Lapsiemme lisäksi perheeseemme kuuluu myös pieni koira.

Etsimme iloista, sosiaalista, huumorintajuista tyyppiä jolla on rento ote elämään. Lapsemme puhuvat myös ruotsia, joten ruotsinkielinen Au pair ei ole poissuljettu vaihtoehto.

Tarjoamme sinulle oman huoneen johon kuuluu oma kylpyhuone, lennot sekä taskurahaa espanjalaisten Au pair-sääntöjen mukaisesti. Suurimmaksi osaksi sinulla on myös oma auto käytettävissä.

Jos kiinnostuit, kerro hieman itsestäsi ja odotuksistasi osoitteseen [email protected]. Olemme Suomessa heinäkuussa joten voisimme järjestää tapaamisen.

4

423

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lyyhil

      Laitoin teille sähköpostia :)

    • Mili1991

      Laitoin s-postia :)

    • EmmiLaineee

      Minä myös aitteilin meiliä!

    • 1jenna

      Joko olette löytäneet au pairin?:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      30
      2602
    2. Yksi kuoli nokkakolarissa

      Asiasta YLEn verkkosivuilla uutinen klo 23.02. Oliko itsemurha?
      Oulainen
      11
      1272
    3. Helvetistä ei ole paluuta

      Kun ihminen laskeutuu kuolleiden maailmaan, kauhujen valtakuntaan ja tuonelan ovet sulkeutuu kiinni, se on karu tunne ku
      Idän uskonnot
      333
      1012
    4. Mikä on kaivattusi ammatti

      entäpä sinun? 💶
      Ikävä
      45
      912
    5. Terveisiä vanhemmalle

      J-miehelle. Ehkä nähdään vielä 😉
      Ikävä
      45
      864
    6. Järjetön Topi-ilta

      Lisää tappiota konkurssipesälle. Miten voi olla mahdollidta , että annetaan järjestää tämä. Sorsakoski pyörii haudassaan
      Ähtäri
      20
      839
    7. Miksi nainen nukut huonosti

      Onko sulla jotakin huolia, vai jotakin miestäkö mietit? Vai tunnemaailmassako velloo? Ajatteletko koskaan minua? Paljo
      Ikävä
      61
      754
    8. Niin siinä Kävi

      Ettemme koskaan saaneet toisiamme
      Ikävä
      44
      730
    9. Halutaan toisiamme

      Mutta se on Salaisuus❤️
      Intohimo
      44
      726
    10. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      46
      656
    Aihe