Olemme eronneet kolme vuotta sitten ja harrastimme seksiä erosta huolimatta. Kun kumpikin on ollut sinkkuna. Nyt kummallakin on uusi suhde ja siinä se onkin kun uuden kanssa ei seksi innosta yhtään. Muuten viihdymme hyvin yhdessä.
Exä sanoo samaa. Exän kanssa emme voi elää yhdessä , se on koettu mutta seksi on ollut huippu hyvää. Olemme jo yli viiskymppisiä täyspäisiä ihmisiä, tällainen ongelma vain on?
Seksiä exän kanssa
5
631
Vastaukset
- Irma-Orvokki
Kiikkustuoliin nyt jo köpöt.
- Psykologiaa
Jos olette täysipäisiä niin miksi ette voi elää yhdessä? Täysipäisen pitäisi jo kyetä yhteiselämään tuossa iässä.
- Eiexää
En voisi kuvitella seksiä exän kanssa. Ehkä teidän olisi kannattanut vaan muuttaa erilleen ja jatkaa suhdettanne siten. Jos seksi ei luista uuden kanssa, taitaa olla tuhoon tuomittu juttu.
- Jokeripokeribox
Tässäpä pulma!Jos sopii seksualisesti hyvin yksiin niin ei välttämättä sovi elään yhdessä.Sitten jos sopii muuten luonteelta ja arvoilta...ei seksi kiinosta tämän kanssa.Mitä sillon pitäisi tehdä?Kokemusta omaava.Pitäisikö vaan olla yksin?
- Siitähänenolisihyväaloit
Pankaa menemään vaan. Ja Uudet pihalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38879Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30623Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536- 24531
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17523Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16502