Irakilaiset vikittelee tyttäriänne

16398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei vikittele.

1Äänestä

Tyttäret vikittelee irakilaisia

1Äänestä

Sai maistaa kielletystä puusta.,

Äänestä

Minkälainen aikuinen on seksuaalisesti kiinnostunut 13 vuotiaista lapsista, pitää kyllä olla pahasti henkisesti retardi

Äänestä
  • Toisissa kulttuureissa ei juuri lainkaan harrasteta lukemista, paitsi uskonnollisen paskan jankkaamista.
    Ei kai siinä mitään sivistystä pääse syntymään kun käytöstavatkin ovat brutaalit ja tuhansia vuosia ajasta jäljessä..

    2Äänestä

  • Hyvin moni näistä palstapojista on kiinnostunut tuon ikäisistä lapsista.

    Äänestä

No perkele mistä petolinnun perseestä, sä tiedät jos mimmi sanoo olevansa 18 v ->
Paperitko saatana pitää kattoa?

Äänestä
  • Kannattaisi katsoa paperit. Turha itkeä jälkeenpäin.

    Äänestä

Mitä siitä jos nautti pimpistä? Ei tarvi aina olla niin hiton fobba-pelle.

Äänestä

katsos kummaa, tähän vuosikausia rehottaneeseen ilmiöön ollaan suomessa kiinnitetty huomiota, ohhoh.
Degeneroituva suominuoriso toimii matumiesten jämäisillä jälkiliukkailla ja raiskauksista traumatisoituneiden haarat auki-teinien neuroottisten psyykejen raunioilla.

2Äänestä

Nuori kiree tyttönen on miesten mieleen. Kurpat jää kakkoseksi

Äänestä
  • Eli lapsi?

    Äänestä

miksi nämä tytöt on aina tinderityttöjen ja korkeastikoulutettujen tyttäriä ja monessa koulutettujen perheissä sama mies on maannut äidin ja tyttärien kanssa no kai tyttäret oppii äidiltään pettämään ja jakamaan itseään

Äänestä
  • Oma fantasiasi?

    Äänestä

Ei naiset voi vastustaa jännämiehiä. Varmaan tytön äitikin on jännämiehen kanssa naimisissa.

Äänestä

Kenelle tämä kommentti on osoitettu? Olipa kyse minkämaalaisesta miehestä tahansa niin kyse on miehestä. Ihaileeko palstan miehet rikollisuutta vai mikä on kyseessä?
Nämä on sairaita lasten hyväksikäyttäjiä joita suomimiehet taitaa puolustaa henkeen ja vereen. Vika on heidän mielestään vain ja ainoastaan noissa lapsissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Totuuss kirjoitti:

https://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/irakilaismies-vikitteli-tyttoja-helsingissa-alkoi-seurustella-13-vuotiaan-kanssa-kaytti-hyvakseen-myos-kolmea-muuta-alaikaista/6497798#gs.IMNdZN4

Miltä tuntuu kun matu ähkii tyttärenne päällä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu