Etsintä kuulutus masku tokmanni :D!

Kukatietää126

Ihan läpällä nyt lähinnä heitän, mutta sattuisiko joku tietämään kuka on maskun tokmannilla se nuori naismyyjä (pituus noin 170 cm ja ikää ehkä 20-25v, oli tänään ainakin töissä kassalla. Jos satut tietämään niin voisitko vihjata hänelle että laittaisi vaikka vastauksen tänne tai vahtoehtoisesti voidaan myös sopia tätä kautta missä juteltais jos siis sinkku :D Ja kyl aika pohjalla ollaan mutta se positiivinen juttu tässä on että ei tästä pohjemmaksi voi enää mennä ;D

9

679

Äänestä

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EdesUnissa

      Jos et saa vastausta tänne, minkä oletan tilanteen olevan mikäli kiinnostuksesi kohde on täyspäinen, niin kenties kysäiset häntä henkilökohtaisesti ?
      Vai ajattelitko että nainen jonka sinä tunnet, mutta joka ei tunne sinua, suostuisi kanssasi juttutuokioon näkemättä sinua ensin ? Ihan läpällä heitettyyn kutsuun ?

      • Kukatietää126

        Miten määritetään täyspäinen? No ei kai, toi henkilökohtaisesti kysyminen ei ole vahvin puoleni ja eipä siinä kassalla kauheasti kerkeä kyselemään ku toiset hengittää niskaan :D


      • EdesUnissa
        Kukatietää126 kirjoitti:

        Miten määritetään täyspäinen? No ei kai, toi henkilökohtaisesti kysyminen ei ole vahvin puoleni ja eipä siinä kassalla kauheasti kerkeä kyselemään ku toiset hengittää niskaan :D

        Ens kerralla kun käyt siellä ostoksilla niin vie sille kortti jossa kutsut hänet ulos sopivana ajankohtana. Ja sitten seuraavalla kerralla voit kysyä onko hän jo miettinyt asiaa ja kenties valinnut päivän ?
        Näin voisit saada ainakin vastauksen, se voi olla kyllä tai ei. Joka tapauksessa sen jälkeen nainen tietää että olet hänestä kiinnostunut, ja jos esim. sinkkuuntuu vaikka kuukauden päästä, niin osaa ottaa sinuun silloin yhteyttä, josko edelleen olisit kiinnostunut.


      • Kukatietää126 kirjoitti:

        Miten määritetään täyspäinen? No ei kai, toi henkilökohtaisesti kysyminen ei ole vahvin puoleni ja eipä siinä kassalla kauheasti kerkeä kyselemään ku toiset hengittää niskaan :D

        Ei mikään ihme, vaikka itse Bicky Royal-mies tai paksuniska-Make olisivat myös käynet tuolla Maskun tokmannilla ja tämän naisen bonganneet:)))))))))

        Siinä on hyvinkin voinut Bicky Royal-miehen tai Maken karvainen perse nousta ja laskea naisen päällä, kun he ovat oikein siinä jyystämällä jyystäneet:))))))))))))))))))))


    • Asiakaspalvelu-ystävällisyyden sekoittaa helposti kiinnostukseen, varsinkin jos itse on naisen kosketuksen puutteessa.

      Käy siellä huomenna asiakkaana ja tarvittaessa vaikka niin monta kertaa, että näet kyseisen naisen olevan töissä. Hankkiudu hänen kassalleen, tai mene suoraan juttelemaan jos nainen työskentelee muualla myymälässä, ja kysele viikonloppusuunnitelmia. Jos nainen on susta kiinnostunut, se vastaa hymyillen että "ei mulla mitään ihmeempiä suunnitelmia ole, varmaan kaverien kanssa olen" ja näin ollen jättää sulle mahdollisuuden ehdottaa tapaamista. Jos nainen ei ole kiinnostunut, hän käyttää nopeasti ätmi hazard -korttia ja kertoo viettävänsä viikonlopun poikaystävänsä kanssa.

      Been there, done that.

    • Kokenutmies-

      Menet sinne kassalle ostamaan sohvaa ja siinä samalla kysäiset siltä naiselta että juodaanko kahvia sohvalla.

    • normaalinainen

      Ei miehet uskalla lähestyä naisia. Olette kyllä aika säälittäviä.

      • Hah hah eipäs naisetkaan miehiä kyllä lähesty ellei oo lompakko pullea :D


    • Otanosaa

      Kyllä näin on että sitä hymyä ja muutakin tulee kun on pätäkkää takataskussa..mutta normikaverille vaan hymyillään ivallisesti.Kyllä mies on satavarmasti tehnyt enemmän lähestymis yrityksiä kuin naiset yleensä...jotka muutenkin elää jotain salattuja elämiä ja Simsalabim sillä on joku Jehu kainalossa heti kun joku uskaltaa lähestyä työpaikalla.Nykynaiset kyllä hymyilee vaan kun kyse tulee treffeistä niin jo vedetään herne nenään ihan kuin joku rikos olisi miehen kiinnostus..Kaksi naamaisia kutaleita osa.Ihan turhaan lähestyy tuostakin naista,se on varattu ja niillä on melko varmasti omakotitalo ja yhteistä velkaa ja ei kaipaa säätöjä jos pankkitilisi numerosarja ei ole vähintään 6 numeroinen..Heti on säännöt toiset ..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      60
      879
    2. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      34
      837
    3. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      776
    4. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      100
      766
    5. Lehtikankaan oppilas kuolema

      Mistä lie tyttöparka löytyny, mikä ajaa tekemään itsemurhan tuon ikäsenä 😞
      Kajaani
      11
      670
    6. Vieläkin saat

      Sydämen tykyttämään. Vaikka emme näe
      Ikävä
      34
      662
    7. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      72
      566
    8. 42
      559
    9. En tahallaan sua välttele...

      Olis niin kiva nähdä jossain muualla kuin kaupassa!
      Ikävä
      40
      557
    10. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      63
      519
    11. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      27
      497
    12. Nyt kaatuu Kuisla

      Reima Kuisla hakee saneeraukseen – Joitakin velkoja on jo ulosotossa https://www.ilkkapohjalainen.fi/reima-kuisla-hakee
      Seinäjoki
      25
      467
    13. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      107
      438
    14. Pystyisitkö liikkumaan

      Tai tapailemaan kaivattuasi julkisesti?
      Ikävä
      45
      436
    15. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      86
      435
    16. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      57
      429
    17. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      36
      427
    18. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      1
      417
    19. 39
      413
    20. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      407
    Aihe