että löytäisivät kumppanin ja täällä olo vähentyisi tai loppuisi kokonaan ja palstan tilalle tulisi se rakkahin niin nyt kaikki hyvät keinot ja niksit ja neuvot kehiin autetaan toisiamme löytämään kumppani ja rakkaus
sanokaa mitä sinkkujen kannattaisi tehdä
mistä.kumppani
10214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
NykyMaailma ja Aika.. On RakkaudenHauta.. Vajoama.. ;P
https://www.youtube.com/watch?v=AmP6csMZke8
.. Noh, ehkä jossakin muussa maassa on vielä toisin.. Helinätkin leijuu vaikka niille ei.. ;D.. Ja onhan noita joitakin JoutsenSuhteitakin tässä(kin).. Vaikka ovatkin harvinaisia.. ;P
Tee trehvi deitt sivustol jokaisel ilmoitus
ole mahdollisimman helppo
eli virheetön ainoa mies luokkaa, käteen vanutat kuuliaisesti ostajaasi odotellessa (näin on helpointa, mitättömät tyttö tyyppiset karsiutuu.. eli paljastuu että kaikki on mitättömiä.. = ulkomaille mars.. muta ne sielläkin.. eli mars-lennolle mars.. ja siellä käteen kivien keskellä lopun ikä.. web kuvaa maahan välillä ku mälli lentää)
Se saattaa auttaa kovasti jos välillä elää sitä normaalia elämää ja on poissa sinkkupalstalta.
totta tuokin mutta anna lisää vinkkejä eli esim mistä sinut voi löytää ja miten toivoisit että sinut isketään
Kokeiltu on. Ei auta.
mun luo tuli kerran mahakas äijä patu, sano että nyt olis tytölle mökkki ja autokyytiä tarjolla.. alatko vaimosk?
mä et , joo
olin aiemmin köyhä spurguja k-talos naapurina, nyt eletää leveästi ja välil patu käy päällä mikro munaansa hieromas hih hih
Menemällä ihmisten pariin tapahtumiin, harrastuksiin tms. Jos hakemalla hakee jatkuvasti ja tietyntyylistä ihmistä tiettyihin vaatimuksiin sidottuna, kuten noissa nettideiteissäkin niin mahdollisuudet ovat paljon pienemmät ja turhaumisen riski vain kasvaa. Tutustukaa ihmisiin vähemmin odotuksin ja vaatimuksin, niin voitte löytääkin sen oikean sitenkin. Kukaan ei ole täydellinen ette itsekään, mutta älkää antako kohdella itseänne väärin kuitenkaan.
Näin on! Tämä oli asiaa.
Yksi asia vielä. Ihan tavallinen ystävällinen hymyily on aina myönteinen asia.
Kaikella on tarkoituksensa.Eli ei mitään.
Minä olen joskus julkaissut tällä palstalla sinkuille pieremisohjeet ja kuinka päästä naimisiin, mutta sensuuri sen jostain syystä poisti. Lyhyenä yhteenvetona tehtäköön selväksi, että sinkkuelämässä on tärkein yksittäinen menestykseen vaikuttava asia osata flatuloida oikein. Ja se siis tarkoittaa, että kertalaakilla suoli kaasusta tyhjäksi, ei yhtään saa pidätellä, pitää päästää koko latinki ensimmäisellä yrityksellä. Tarpeen vaatiessa voi pakaralihoja käsin levittää sivuille turbulenssin ja virtausvastuksen vähentämiseksi.
Tämä teille tiedoksi. Suolikaasun paine nollassa tapahtuu aviosäätyyn siirtyminen vaivattomasti ilman stressiä ja psykoosiin johtavaa ahdistusta.