Kyselee 35 v.nainen.
Asun Satakunnassa.
Olisi mukava tutustua uusiin uskossaoleviin ihmisiin.
Uskossa oleva ystävä?
7
271
Vastaukset
- Yksinäinen.mies
Uskon että en saa koskaan ystäviä tai kumppania. Olen ollut koko elämäni yksin muutenkin.
- Sisar82
Mistäpäin oot ja minkä ikäinen..?
Ootko uskossa myös?- niks111
kirjoita joai oletko mukana
- uskova48
Olen 48 vuotias nainen satakunnasta,[email protected]
- niks111
oletko paikalla
- niks111
moi mitä kuuluu? kirjoita oletko paikalla vastaa
- Anonyymi
Hei!
Olen 45v mies.Tulin uskoon helmikuussa, mutta uskossa olevia ystäviä ei ole. On tietysti he, keiden kanssa nään kokouksissa.
Sellainen ystävä jonka kanssa rukoilla yhdessä, käydä seurakunnan kokouksissa ja lukea Raamatun sanaa ja vaihtaa ajatuksia ja kahvitella siinä ohessa.
Jos olet samoilla linjoilla niin kuulisin sinusta mielelläni lisää.
Voit kirjoittaa minun S-postiin
[email protected]
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja13014310Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va295944SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1545505Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3014349HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.394107"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1023665Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant63592Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan223548Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan632645Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.931438