Sallatunturista asunto/mökki

Heips!

Mielessä talvella/keväällä pitempi oleskelu Sallatunturissa. Mistä kannattaisi lähteä kyselemään vuokralle 2-3 kk ajaksi pientä asuntoa tai mökkiä lähellä tunturia?
4655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nettimokki.com eiköhän sieltä löydy. Tervetuloa vaan Sallaan.

Äänestä

Juu, nettimökistä

Äänestä

Pentti Aholalta kysy.

Äänestä

Ei mitää Penalta, vaan nettimökistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sallaanmökille kirjoitti:

Heips!

Mielessä talvella/keväällä pitempi oleskelu Sallatunturissa. Mistä kannattaisi lähteä kyselemään vuokralle 2-3 kk ajaksi pientä asuntoa tai mökkiä lähellä tunturia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu