Eikö tuota helkkarin selostaja Hannulaa saada pois, lentopallon selostuksista?! Ärsyttää kuunnella idioottimaisia ''kaskuja'' mitä hän laukoo selostaessaan!! Pilaa koko selostuksen ja vielä kun ei ymmärrä lentopallosta yhtään mitään!!
Selostaja Hannula
6
1213
Vastaukset
- Kilkankalkan
Hannula on hyvä ja asiantunteva selostaja, joka puhuu kieltä, jota TV:n katsoja haluaa kuulla. Parempi kuin naisten otteluita selostavat mukaasiantuntijat.
- Elukkapateri
Paras selostaja
Kuvitteleppa joku Hannu Hänninen selostamaan noin nopeaa peliä. - takapassi
Ainoa lentopallon asiantuntijaselostaja on Mauri Myllymäki.
- Kalleroos
Hannula on kyllä siinä ja tässä, mutta Oikarainen on ollut täysin pihalla. Kumpaakaan en kyllä
tahdo kuulla selostajana. Ääni pois TV:stä on paras vaihtoehto näiden osalta! - Anonyymi
Joo, tota Hannulaa puujalkavitseineen ei kyllä selvin päin jaksa montaa minuuttia kuunnella. Voisko sen siirtää pesäpallon tai kyykän talvisarjan selostajaksi?
- Anonyymi
Pekka Tiilikainen osasi selostaa radiossa jopa naisten taitoluistelua. Nykyselostajista ei siihen ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1658416KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4487560Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei743864Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521563629Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183044Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään542745Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv422046- 1262036
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231883Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211681