Näistä yhden yön hoidoista ja seksisuhteista puhutaan paljon, minä taas päädyin erilaiseen ratkaisuun kun naiskumppani päätti lopettaa yhteisen seksielämämme jossa ei kyllä mitään vikaa ollut. Kyllä siinä ihan molemminpuolista tyydytystä saatiin ja annettiin en sitten tiedä mistä johtui ettei enää kiinnostanut, alkuun kyselin mutta aina vähän sama vastaus en tiedä ei vaan halua. Meni useampi kuukausi mutta sitten alkoi tuntua aika ahdidtavalta kyllähän sitä terve mies naisen lämpöä, kosketusta ja seksiä kaipaa. Oli siinä alkuun yksi yhden yön juttu mutta kun molemmat nauttineet alkoholia jonkun verran niin vähän säheltämiseksi meni, sitten pari lyhyttä seksisuhdetta mutta ei luonnistanut. Sitten pitkä tauko ja ajattelin kun kaveri joka on vannoutunut sinkkumies ja käy aika tiuhaan maksullisella kertomansa mukaan niin ajattelin että miksei. Löytyihän sitä tietyn sivuston kautta ihan aito Suomi nainen noin 40v, kaunis, mukava ja rauhallinen ja kun kohteliaasti käyttäytyi palvelu asennekin oli hyvä mua kohtaan, kaikkenlaista sai ja naisen kokemus näkyi ja tuntui. Olin vähän hermona joten ensin vatsalleen ja nainen hieroi kevyesti niskaa ja hartioita ja sitten itse puuhaan. Haluja lisäsi seksikäs vaatetus, otteet oli varmat ja nainen tiesi mitä tekee. Ennen kuin huomasin niin nainen oli jo päälläni ja ratsasti rauhassa, sitten siitä takaapäin asentoon ja vielä päälle ja loppuhuipennus. Voipi sanoa että todellinen nautinto nainen vielä "kietoi" pitkät seksikkäät säärensä siinä lopussa lanteilleni ja sanoi ettei mitään kiirettä kun olin tullut. Hieno kokemus ei mitään käryämisen vaaraa tai että kumppani saisi salaponon selville ja terveys turvattu kun kumi on koko ajan käytössä. Ja heti alussa nainen sanoi mikä onnistuu mikä ei. Toisen kerran jälkeen jo ruvettiin jutelemaankin, kevyttä arkista läppää ja nainen sanoi kun kysyin että jonkin verran köy suhteessa olevia miehiä hänen luona ja olipa hänkin ollut pitkässä parisuhteessa ja mies tiesi mitä hän tekee mutta mustasukkaisuus miehen puolelta sitten lopetti suhteen. Kun oikein pakottaa silloin käyn naisen luona, maksaa tietenkin vähän mutta maksetaanhan sitä paljon muustakin nyky Suomessa ja paljon enemmän. Turha sitä harmitella seksin puutetta keinoja löytyy ja avopuoliso kotona tyytyväinen kun mies ei ole enää kimpussa tai iholla ja saa olla rauhassa.
Sopi mulle hyvin
pettäminensuhtteellista
3252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hieno juttu ja sinun ei tarvitse pelätä, että nainen takertuu sinuun tai kuvittelee merkityksensä isommaksi kuin onkaan; näinhän kävisi ilmaisissa huorissa eli niissä kolmansissa pyörissä, jotka sotkeutuvat parisuhteeseen. Teillä on selvä peli ja kaikki ovat tyytyväisiä.
Maksulliset oiva tapa hoitaa puutetta eikä taatusti kantaudu puolison korviin. Eka kerta nelisen vuotta sitten sen jälkeen säännöllisen epäsäännöllisesti. Jos vertaa yhden yön juttuihin huomattavasti perempi vaihtoehto.
Ei oo tainu paljoa seksiä harrastaa..