10 vuoden avosuhde... Naiseni ei usko,että olen ollut uskollinen. Haukkunut minua homoksi,huoraksi,pedofiiliksi... Ei halunnut yhteistä asumista. Varmasti palvelin. Aamupala esim joka aamu sänkyyn. Sattuu nyt oikeasti... Matkusti exänsä knssa etelässä ja laivalla.
En ymmärrä tätä eroa
6
1832
Vastaukset
- tsemp
Moi. Olisitkohan liian kiltti ? Kun noin palvelet... ja katsot läpi sormien? Paljon ovat asiantuntijat kirjoitelleet,että kiltit miehet jätetään.... kummaa kyllä! katsele uusi kumppani,jos ei lapsiakaan ole. Jos lapsia niin hankalampaa ja lapset kärsivät. Nykyajan naiset ovat niin niin hemmoteltuja, vapaan kasvatuksen tuloksia! Tekevät niin kuin haluavat,toisesta välittämättä.
- Bbhhb
Heh Heh! Veitkö oikeasti muka tollaselle lumpulle aamupalaa sänkyyn joka päivä!? Vitun tossu
- lähdepoisjaheti
Nythei kimpsut kasaan ja se oli siinä. Ei ketään tarvitse palvella, sinusta on tullut piccolo-poika. Ei tuota oikein voi uskoa, tuntuu ihmeelliseltä.
- Hoihoihoihoi
Näin on. Itsekki auttanut ja palvellut monella tapaa., mut nyt riitti. Aika monesti sanotaan et miehet ovat sikoja, mut kyllä naiset vetää ylivedon... poikkeuksiakin kyllä on, mut mistä niitä löytyy niin se on eri juttu.
- äkkiäpois
Minulla on kokemusta noista hu..sta. Lähde menemään HETI ja sitten kun se ”jäte” soittelee perään niin sanot että se oli siinä. Seuraaviin puheluihin et enää vastaa. Eestiläiset tutut tietää totuuden, lits on lits.
- Hmmmmmmmmm
Niin katsos, yleensä pettämisestä syyttää juuri se, joka itse pettää.
Päättele siitä mikä on eron todellinen syy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006494
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303883törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283280Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3781783- 331408
- 271350
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471033Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11986Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11910- 42879