Gentsulle erityisesti, mut ei tee pahaa palstan pöljillekään.
https://www.youtube.com/watch?v=Wzi1uGvXsr4
Laatua kehiin
tie.on
5
81
Vastaukset
- yybee
Onko se Viron narsisti täällä?
Se on just noin, asiallinen kommentti ja kappale. Kauheesti tykkäyksiä!
https://youtu.be/-1GQp3ZbjhIKetju Geniolle? :)
https://www.youtube.com/watch?v=3swzNGlDtEAAlkuperäisillä sanoilla on kyllä parempi ja onhan toi nätimpikin. :)
https://www.youtube.com/watch?v=CKcJNYIIKoQ
- Teknodonna
Määrittele pöljä.
Mulla on t-paita, jossa lukee Pöljä. Pöljä on jokin kaupunki tai kylä, paikkakunta jossain Savossa.
Aika pöljä määritelmä tämä omani.
(Hirn)
😁
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301896
- 1211365
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401150Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591061- 491049
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2771036- 1361024
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet84842Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58819Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816