Palstan normaalit pojat

Jos kaverinne tms tulee asuntoonne sekstailemaan jonkun random-naisen kanssa. Mitä teette: laitatte kuulosuojaimet, vedätte vimmatusti handuunne, yritätte liukkaille, menette sekaan, soitatte omalle partnerillenne vai mitä?
279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

.. Ei ole ikinä näin käynyt, eikä tule käymään.. Normaalia tai ei, mut NäinO.. ;D

Äänestä

Yritän lämpöisille ja kun en pääse niin vedän sitten vimmatusti kouraan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gallupoija kirjoitti:

Jos kaverinne tms tulee asuntoonne sekstailemaan jonkun random-naisen kanssa. Mitä teette: laitatte kuulosuojaimet, vedätte vimmatusti handuunne, yritätte liukkaille, menette sekaan, soitatte omalle partnerillenne vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu