Savolan muste kokemuksia

sitruuunapippuri

Onko kellään kokemusta Savolan musteessa tatuointeja tekevän Iinan töistä? Tuonne liikkeeseen olen aikaa varaamassa ja kovasti kiinnostaisi tietää millainen palvelu ja jälki kyseisellä artistilla on, ig kuvien perusteella nimittäin juuri sellainen artisti mitä etsinyt mut onko jälki iholla millaista?

3

3777

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ArtistitMaksaa

      Artisti? Siis mitäs se sitten esittää?

    • Maksava

      Osaako laulaakin?

    • Anonyymi

      2020 kokemuksia kertoisin - Iina Savolan musteelta teki mulle ihmishahmo tatskan. Sen tekemän tatskan linjat on tosi epätasaisia ja täriseviä. Tatuointiteknisesti se on varjostettu huonosti.

      Se on huonosti tehty, linjat epätasaisia ja täriseviä. Instassa näkyy linjojen epätasaisuus, mut sinne on valikoitu parhaat palat.

      Kun se teki sen stenciling se oli vaan "tässä on tää" olin että "ööö näyttääks toi paremmalta kun se on väritetty" ja se oli että "joo näyttää" tms ja ei näyttänyt. Älkää menkö, eri töiden välillä on iso ero. Jälki on vaihtelevaa. Monta eri tyyliä, kaikki kukka-aiheet on tosi onnistuneita. Muut on vähän vaihtelevaa jälkeä. Jos haluut kukkia, mee vaan sinne, mut jos haluut jotain muuta kuin kukkia, niin mee vaikkapa Sennille. Senni on parempi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      6
      2449
    2. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      65
      2258
    3. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      200
      1276
    4. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      71
      1088
    5. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      107
      1071
    6. "Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...

      ...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig
      Maailman menoa
      214
      909
    7. Martina ja Matias

      Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      211
      899
    8. Toivottavasti myös pysyy häkissä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �
      Suomussalmi
      10
      827
    9. Millaisia tunteita

      Sinulla on minua kohtaan?
      Ikävä
      47
      769
    10. Ylipainoiset naiset ovat kokeneet kiusallisen ilmiön deittaillessa

      Moni pluskoon nainen kertoo kohtaavansa deittailussa yllättävän ja kiusallisen ilmiön: alussa on luvassa romanssi, mutta
      Suhteen aloittaminen
      49
      741
    Aihe