EU löi nuijalla päähän
R.I.P. Kemin Kaidi
4
179
Vastaukset
Ja tämän tiedon Kaidista kerroin jo noin vuosi sitten tällä palstalla.
Kaidia ei tule, vaikka EU olisi asiasta toisin päättäny.
PPP Loossi 67- vasemmistonvoittoko
http://www.maaseuduntulevaisuus.fi/
Ja Suomalaiset luottivat Viroon. On tämä hölmölä, mutta meillähän on matkailu, pöhötautia sairastava kulttuuri ja sarjakuvakeskus jollaista ei kuulemma ole missään muualla maailmassa. Rahaa palaa ja velka senkun kasvaa ja organisaatiot paisuu kaikenmaailman projektit mukaanlukien. No vielä on mahista, mutta päätös vei investointipäätöstä kauemmas.
- Jygu
Niin teki ja ns"veljeskansa" käytti nuijaa. Viro viinan haku poikottiin ja heti!
- IhanTieDoksi
EU ihan maailman lopun lafka. Biodisel on myös täysin sukasta. Eikä Kiina ole mikään SPR ( hyvän tekijä ) Luuliko joku, että Kemiin investoidaan jotain laitosta ihan hyvää hyvyyttä ? Haloo. Rajat kiinni, Irti EU sta. Eikä taida olla järkeä Natossakaan. Onko kukaan pannu merkille, että suomi on vain köyhytynyt EU :n aikana. Sinisilmäisiä suomalaisa kusetaan Brysselissä päivittäin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718