Me too. Ollut uskoton.

Pidän naisista ja kunnioitan heitä. Erityisesti kunnioitan vaimoani. Kohtelen naisia hyvin, kuuntelen heitä tosissani ja olen empaattinen. En painosta enkä väheksy.

Ilmeisesti näiden ominaisuuksieni takia saan niin usein vierasta.
4140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Upeasti kunnioitat. Kai ne sinun ymmärtävät naiset tietää että kunnioitat vaimosi? Muista jos kiinni jäät menetät oman kunnian muiden edessä. Kuule ei salasuhteet pysy salassa. Täälläkin seurattu yhtä varattua joka käy eronneen yh tykönä aina ymmärtämässä tämän tästä. Sen vaimoa ne kunnioittaa yhdessä. Vielä yhteisiä tuttuja niillä. Miten hän nuo yhteiset tutut kunnioitaisi tuota paria? Entä eronneen ex? Taitaisi hänkin viimein tajuta sen eronsa syyn. Pitää tuokin varattu mies naisista. Jopa niin paljon ettei sokeana näe kuka meistä yllätti ne! Esittävät kaikkien edessä olevansa kavereita vielä. Hävettää niiden puolesta kun oma puoliso tykkää samassa ryhmässä toisen kanssa. Ja kuitenkin asian tietää useampi joiden kanssa on juoruttu ja naurettu. Sääli sen puolisoa kun raukka taas säälittävä rakkauden osoituksia puolisolleen näyttää.

Äänestä

Niin "kiltti" mies, että ei voisi uskoa, mitä tekee toisen selän takana. Ehkä sinunkin kannattaisi todella miettiä, mitä se ihmisen kunnioitus ja arvostus oikein tarkoittaa ja minkälaiseksi sinä muutut sen ihmisen silmissä, joka sinua on kunnioittanut ja arvostanut. Suosittelen sinulle gigolon uraa.

Äänestä

Meillä ei lapsia. Mies mitä ihanin. Olemme puhuneet asiasta että tykkää naisista. Jäi juuri kiinni jonkin tytönhupakon panemisesta. Tyttö mursi sydämensä kun oletti suhdetta ja mies ei suhdetta halunnut. Eipä tuo tuosta muutu. Mutta eipä halua erotakaan. Ei meillä huonosti mene, päinvastoin. Seksi on hyvää ja yhteiselokin ihan mukavaa. Luulen et se vaan on sellainen miehen luonne että tekee meli valloittaa ym. Tämäkin tyttönen oli varmaankin helppo saalis kun on niin nuori. Ulkonäöllisesti söpö pieni pullukka. Tiesi kuitenki paikkansa.
Mies ei tosin tiedä että minäkin olen käynyt viihtymässä vieraissa, halukkaita on riittänyt.

Äänestä

On tosiaan hankalaa kun pettävättävästä miehestä ei pääse eroon niin vaan jos yhteinen velkainen keskeneräinen talo ja lapsia. Kyllä se vaimona ärsyttää teeskennellä ja odottaa sopivaa hetkeä erota!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eimikäänweinstein kirjoitti:

Pidän naisista ja kunnioitan heitä. Erityisesti kunnioitan vaimoani. Kohtelen naisia hyvin, kuuntelen heitä tosissani ja olen empaattinen. En painosta enkä väheksy.

Ilmeisesti näiden ominaisuuksieni takia saan niin usein vierasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu