Juoksunsa juossut nainen yritti saada ytmin

Yritykseksi myös jäi:

http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201710182200470592_u0.shtml

Tuo nainenhan oli jo 32-vuotias niin varmaan melko käytetty kurppa jo, yritti sitten sairastamansa hypergamian vuoksi, siitähän mainittiin olevan lääkärin lausuntokin, väkisin iskeä naapuripankin ytmijohtajan mutta menestyvä mies varmaan katsoi käyttöasteen liian korkeaksi niin ei kelpuuttanut kun varmaan saa nuorempiakin ja vähemmän käytettyjä.

Tuossa kyllä taas mainiosti nähdään miten miehet kokee naisen korkean koulutuksen ("Varmaa on vain se, että nainen on ylempi toimihenkilö") ja helpon seksin tarjoilun, olis vaan tuokin opetellut leipomaan pullaa ja vienyt naapuripankkiin lämpimäisiä niin käräjille joutumisen sijaan olis päässyt häitääään tanssimaan.

15

185

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ruoste.ätmi

      Pankinjohtajan sisin oli täyttä kultaa, siksi nainen vain osoitti kiinnostustaan.

    • Ai se olikin hypergamia eikä hullun lehmän tauti.

      Tuolla tavalla kaikki naiset aina ahdistelee miehiä ja sitten ne tulevat palstalle ihmettelemään miksi miehet ei osaa kun kaikki naiset aina osaa.

      Toivottavasti miesparka oli näkyvästi kertonut valvontakameroista ettei joudu syytteeseen salaa kuvaamisesta.

    • Nainen39vee

      "Alentunut terveydentila" kuulostaa jonkinasteiselta mielenterveysongelmalta.

      Mutta kaikenlaisia uutisia tekin tänne linkitätte ja luette :D

      • Yksikään uutinen joka kertoo 2000-luvun naisten hulluudesta ei ole liian vähäinen jottei siitä voisi palstalla raportoida.


      • Nainen39vee
        Harmaaritari kirjoitti:

        Yksikään uutinen joka kertoo 2000-luvun naisten hulluudesta ei ole liian vähäinen jottei siitä voisi palstalla raportoida.

        No ilmeisesti ei. En vaan tajua miten löydättekin aina tällaiset. Ja miten ehditte lukea näitä! Tai no tätä en ihmettele, kun näytti olevan ihan uutisissa, mutta aika moni muu on linkitellyt tänne ties mitä Seiskan hömppää.


      • Nainen39vee kirjoitti:

        No ilmeisesti ei. En vaan tajua miten löydättekin aina tällaiset. Ja miten ehditte lukea näitä! Tai no tätä en ihmettele, kun näytti olevan ihan uutisissa, mutta aika moni muu on linkitellyt tänne ties mitä Seiskan hömppää.

        Shaming language alkaa taas kurpalta, kun akka just lässytti eilen kilometrin rivejä siitä miten naiset aina niin hallitsee tilanteet ja osaa käyttäytyä. Vittu mitä paskaa! Hävetkää!


    • kaisanoasaa

      Naiset saa tunkeutuu mun kotiin milloin vaan.

      • Ikiätmi74v

        Minunkin kämpälle aina pääsee! Siitä vai ovikelloa rimputtelemaan, heti avaan ja tervetulleeksi toivotan!


    • Parivuotta sitten menin yksille treffeille hieman kostean ja hilpeän viikon jälkeen. C-daten kautta kaverit bongas jonkun siistin muija, joka etsi nimenomaan "juoksunsa juossutta" miestä....omillaan toimeentulevva plaapplaaplaa.... Daamin antoi selkeät ja tunnistettavat, hyvät ja selkeät tunnusmerkit, mistä hänet tunnistaa "Strindbergin kahvilan terassilla". Mun tunnusmerki oli piikarit kaulassa, oikeisti sain vanhat piikkari mitkä oli vedetty umpisolmuun ja ei muuta kuin menoksi:D Arvatkaa tuliko meistä pari:D:D Tää kaikki on kuvattu videolle, kun saavun paikalle, terassin kaunein neito kerää YSL:n käsilaukun ja katoaa Mikonkadule. Taas tuli uusi viikko ja uudet metkut, taisin siinnä tehdä jonkun duunipäivänkin välissä.

    • Naisasialooser11

      32v haaska on liian vanha 50v komealle YT-miehelle, ne näyttämänsä tissit olivat varmasti kuin nahistuneet vanhat nahkarukkaset.

      • ärsyttävätkakarat

        Ja viisikymppinen nainen liian vanha kaksikymppiselle pojalle. Kun ne pojat vaan tajuaisi sen.


    • käteevetäjä.mies

      kammottava ajatus että joku nainen yrittäisi tunkea asuntooni ja esitellä rintojaan

    • maailma.on

      kumma että miehille olis ok jos naine tunkeutus ja vaatis ilmaista mammografia tutkimushierontaa

      mies jos tunkeutuu ja vaatii peenis hierontaa, on sairas pervo?

    • buhahahehe

      Olikohan tämä nyt se periksen pankkineiti? Ei kelvannut peris-ätmi, säästi itseään ytm-pankinjohtajalle..

    • oliskokuitenkinnäin

      Todennäköisesti pikemminkin vanhapiika-neitsyt, jolla pimahti pää lopullisesti. Se selittää paremmin torjunnan, kuin käyttöaste. Sen oloinen pankkineiti, että kukaan ei ole halunnut "käyttää", eli ruma skitso.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      112
      1639
    2. 105
      1185
    3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      138
      1071
    4. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      969
    5. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      128
      857
    6. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      50
      854
    7. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      240
      838
    8. Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.

      Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?
      Maailman menoa
      70
      745
    9. Pridekulkue kiellettävä?

      Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla
      Luterilaisuus
      178
      719
    10. Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.

      Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu
      Ikävä
      55
      699
    Aihe