Ätmeille oma tv deittiohjelma???

Vaadin tätä 100%
6103
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos sellainen järjestettäisiin, niin eipä ketkään naiset viitsisi siihen osallistua:)

1Äänestä
  • Ei ätmit tykkää naisista muutenkaan, niin ei siitä varmaan paljon haittaa olisi.

    1Äänestä

Ätmin päästessä parrasvaloihin hänestä tulee automaattisesti statusmies.

Äänestä
  • No ei kyllä tule. Vastahan lehdissä oli vähän aikaa tästä standupkoomikko-pornorunkkarista,..

    Suora lainaus Iltalehden jutusta:
    "- Käymme läpi todellisia elämänkriisejämme, minulla nämä ovat pornoriippuvuuteni, masennus ja kyvyttömyys lähestyä toista sukupuolta.

    Yksinäisyys ja ilman parisuhdetta oleminen ovat Jyvälälle kipeitä aiheita, joista hänen on vaikeampi puhua kuin pornoriippuvuudesta.

    - Yksinäisyys on leimannut koko aikuisikääni. En uskalla kohdata naisia, vaikka haluaisin. Toivon, että se muuttuu."

    Ei ole parrasvalot auttaneet tuotakaan miestä ätmiydestä. Kuuluisuus onkin samanlainen nollaselitys ätmiydelle kuin rumuus tai raittius.

    1Äänestä

viimeks katoin napakymppiä ni oli kyl ms x ja herrat aika ätmejä

yksiki sisäänpäin kääntynyt rinta ja kaljamaha.. vanha herra ätmiä ja napakympi jountaja katajahan vasta ätmien ätmi hyi helvetttt

Äänestä

Oikeasti, kuka haluaisi katsoa itseensä sulkeutuneita, keskustelukyvyttömiä, kenties ulkonäkövajeesta kärsiviä miehiä, jotka yrittävät pariutua itsensäkaltaisten naisten kanssa onnistumatta siinä?

Sitä touhuahan voi seurata joka ilta lähiöbaarissa. Tarvitseeko sellaista draamantappajaa tuoda ihmisten koteihin?

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ätmirunkkari kirjoitti:

Vaadin tätä 100%

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu