40v ja neitsyt mies

Tänään telkkarista. Keitä palstalla on neitsyt setiä muita kun dark fear?
14310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Dark Fear on siis neitsyt, kovia aikoja elimme................

Äänestä
  • Ai Buhaha onkin itse joku nussimaton ätmiluuseri vai. Onneksi mulla itselläni onkin ollut paljon naisia jo heti parikymppisestä lähtien ja siihen mennessä onkin varmasti ollut vieläkin enemmän, kun joskus reilun kymmenen vuoden kuluttua täytän sen 40 vuotta.

    Mutta neljäkymppinen onkin tosiaan vielä nuori mies ja sen ikäisellä onkin vielä ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet edessäpäin.

    1Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    Ai Buhaha onkin itse joku nussimaton ätmiluuseri vai. Onneksi mulla itselläni onkin ollut paljon naisia jo heti parikymppisestä lähtien ja siihen mennessä onkin varmasti ollut vieläkin enemmän, kun joskus reilun kymmenen vuoden kuluttua täytän sen 40 vuotta.

    Mutta neljäkymppinen onkin tosiaan vielä nuori mies ja sen ikäisellä onkin vielä ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet edessäpäin.

    Joku tykkää varastella minun nikkiäni, ei ollut minun kommenttini.

    Oikea Buhahaha ei oikein jaksa enää palstaotuksesta nimeltä DarkFear edes kiinnostua. Puhukoon hän palstalla mitä mielii, ohitan ne kommentit, eikä minulla ole mitään syytä ilkkua palstaotusta nimeltä DarkFear sen enempää kun on syytä ilkkua muitakaan.

    Tosin johtopäätöksesi oli kyllä siitä huolimatta oikea: olen nussimaton ätmiluuseri, ja tunnustan sen.

    Peace Out.

    1Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    Ai Buhaha onkin itse joku nussimaton ätmiluuseri vai. Onneksi mulla itselläni onkin ollut paljon naisia jo heti parikymppisestä lähtien ja siihen mennessä onkin varmasti ollut vieläkin enemmän, kun joskus reilun kymmenen vuoden kuluttua täytän sen 40 vuotta.

    Mutta neljäkymppinen onkin tosiaan vielä nuori mies ja sen ikäisellä onkin vielä ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet edessäpäin.

    Elä yritä yhtään valehdella, sinä olet sekä trollihahmo ja täysi luuseri (ihmispaska)

    1Äänestä

Minä olisin edelleen neitsyt, jos eivät puliukot olisi sitä minulta väkisin nuotiopaikalla vieneet. Niin kuin minä heille kaljaa ja makkaraakin sinne vein. Sitten maksoivat makkaran makkaralla.

Äänestä

Jälleen..

Äänestä

Itse pääsin panemaanjo 28-vuotiaana, ja sitten seuraavan kerran heti 33-vuotiaana!

Luulin jo nuoremapana, ettei koskaan irtoaisi.

Äänestä

Oliko se se sama ohjelma, jossa oli se äitinsä kansa asuva napanöyhdänkerääjä-ätmi?

Äänestä

Joo minä olen. Katsoin myös leffan, mikä oli ihan mielenkiintoinen. Ei pahinta Hollywood-tuubaa, paitsi ehkä ihan lopussa.

Tosin kyllä hiukkasen yllätti että tällä päähenkilöllä oli kuitenkin ollut muutamia tilaisuuksia missä se olisi jo ollut lähellä. Mutta ehkä se on Hollywood-pakko, että ätmikin saa suoria seksiehdotuksia.

Ja tottahan realistinen leffa hc-ätmin naisen metsästyksestä olisi sekä masentava että läpeensä tylsä.

Äänestä

Olen vasta 32 vuotias mutta olen kyllä 40 vuotiaanakin neitsyt vielä. Darkin on turha kiistää ja häpeillä kokemattomuuttaan.

Äänestä

Siis onhan Darkfearin pojupimppaa raavaat salilla käyvät persunäänestäjäkarjut rakastelleet. Deeäffän poitsupimpukka on nähnyt enemmäln toimintaa kuin perusätmin pornonkatseluhistoria yhteensä.

Äänestä

Itse olen kohta 40 v neitsytmies ja osaan jo ottaa asian huumorilla. Testosteronin määrä kropassa laskee koko ajan, eli vanhana miehenä ei edes tule vituttamaan tämä juttu. Pahimmillaan pillunhimot on siinä 20-30-vuotiaana, mutta nyt alkaa jo tasaantua.

Eipä mies tarvi testosteronia, kun ei pilluakaan näköpiirissä.

Äänestä

Stereotyypillistävä ja loukkaava elokuva meistä yksinäisistä, naisettomista miehistä. Pitäisi muka huolia joku juoksunsajuossut yksinhuoltaja, koska yhteiskunta ja muut sitä mieheltä odottavat. Filmi vain kertoi siitä, millaisia aisureita Hollywoodin kulttuurimarxistit haluaisivat miehen olevan.

Nykyajan voimautunut MGTOW ei ole enää mikään aisuriksi alistuva peräkammarinpoika. Ei tuollaisia elokuvia saa tehdä enää mustista, homoista ja naisistakaan, missä prinsessa odottaa pelastajaansa, miksi niistä pitäisi tehdä 40-vuotiaista neitsytmiehistäkään.

2Äänestä

KAikki on pannu sitä. Sä et löydä neitsyt nainen kun täytä 18 sinä ola iha pihala poika älä puhu viisammile

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kaikysyäsaa kirjoitti:

Tänään telkkarista. Keitä palstalla on neitsyt setiä muita kun dark fear?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu