Onko kukaan kokeillut?

Onko kukaan kokeillu ostoskanavan tuotteita? Telkkarissa oli ainakin joku sellanen pieni naisten karvojen poistaja, taisi olla Media shop joka sitä myi. Kokemuksia? Uskaltaako tilata?
1789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo, olen kokeillut ja käytän vieläkin. On erityisen hyvä kulmakarvojen lyhentämiseen ja kätevä pitää mukana. Äiti kokeili vaaleisiin "viiksiin" ja tilasi itselleenkin. Sen nimi on muuten beauty trimmer.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiina kirjoitti:

Onko kukaan kokeillu ostoskanavan tuotteita? Telkkarissa oli ainakin joku sellanen pieni naisten karvojen poistaja, taisi olla Media shop joka sitä myi. Kokemuksia? Uskaltaako tilata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu