Mitä hyötyä tuollaisesta feministien myötäilystä muka on? Naiset antavat jännämiehille eivätkä kilteille ja kunnollisille pillunnuolijamiehille.
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000005426055.html
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000005426055.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Osa ihmisistä tekee asioita, koska ne ovat oikein , ei siksi, että niistä on itselle hyötyä. Itsekeskeinen paskiainen ei tätä tietenkään ymmärrä
osa miehistä saa säälipiparia tai toivoo saavansa olemalla valkoritari, tyyliin toukoaalto tai kysein hs mielipidekirjoittaja. Todellisuudessa he saavat vain alisteisen aseman suhteessa kaikkiin.
Eiköhän se ole tyypillistä hesarin mädätystä.
Mikä vika pillun nuolemisessa on? Pääseepä ainakin läheltä näkemään ja vähän haistelemaankin.
Nyt kai puhuttiin kuvainnollisesta nuolemisesta. Oikeasti nämä valkoriarimiehet eivät pääse pillun lähellekään
Vittu haisee sillille
samalla tavalla kuin ätmit tykkää naisten haukkumisesta, ytmit tykkää naisten nuolemisesta
Pillun nuolenta on parasta koska saa antaa naiselle nautintoa.
Suuseksi on perverssiä. Sitä käytettiin ja käytetään varmaan vieläkin bordelleissa. En koskaan suostu siihen . Se on vastenmielistä. Jos ei kelpaa normaali seksi, osoitan miehelle ovea, vaikka olisin avioliitossa.
Jäät kyllä paljosta paitsi. Ja mikä parasta voi vastavuoroisesti antaa miehelle suuseksiä myös.... nam
Suuseksi on rivoa ja likaista. Laitan suuhuni vain ruokaa, koska sitä varten se on tarkoitettu.
Kumma että mies ryhtyy elukaksi.
Pillu on naisen kehon osa ja omani on toistaiseksi kosketus herkkä. Eli sen stimulointi vois aiheuttaa mun kehossa liikehdintää johon en ole tottunut, se olis mulle negatiivinen kokemus tässä vaiheessa. Vois kuvitella että seksuaalisesti kokeneilla naisilla toimii toi pimppi samalla tavalla (mutta ovat siis tottuneet stimulointiin ja pitävät sitä positiivisena sekä mahdollisesti saaneet joltain toiselta positiivista stimulointia pillun alueelle) ja nuo pilluja nuolevat miehet tykkäävät siitä reagoinnista?
Koska jotkut naiset fyysisesti pakottavat siihen.
Se tuntuu hyvälle
Nuolenta on osa seksiä ja siitä saa nautintoa. Jollet nuole niin nainen jättää ja joku muu nuolee naistasi.
Ei kiitos mulle ainakaan.
Kai ne on ne eläimelliset halut. Ilman näitä haluja meitä ihmisiä ei olisi.
Kaikki seksihän kuuluu avioliiton parisuhteeseen, johon tulee lapsia tuon kaiken tuloksena. Eli kukin pari tehköön keskenään mitä haluaa ja minkä hyväksi kokee.
Eihän se muille kuulu yhtään?
Naiset tykkää saada orgasmejä.
Kyl se vittu on nuolemisen väärtti :-*
https://www.is.fi/viihde/art-2000005427682.html
Nyt sitten kohistaan?
Tarttuu kuoleman tauti afrikkalainen pillukyylä syylä joka vie hengen ei auta lääkkeet on kuin aitsii aikoinaa
Tässä yksi syy lisää olla ilman seksiä, kun ei se muutenkaan kiinnosta.
Varmaan siksi, että he tykkää nuoleskella. Ai miksi tykkää? Kysy miehiltä.
Kuka nyt epätoivoisesta lutkuttamisesta nauttii :/