Ätmien mahdollisuus saada naista

On siinä että ätmi voittaa lotossa miljoonia ta sitten saa hyvän työpaikan tosi hyvällä palkalla ja silloin joku yh nainen voi kiinnostua jos ätmi mainostaa itseään että tienaa 150000 euroa vähintään. Muuten teille on toivoton taistelu pinnallisuuden muuria vastaan. Sen muurin voi murtaa vain rahalla.
573
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tein kerran huvikseni deittiprofiilin, jossa väitin olevani yrittäjä joka tienaa aivan käsittämättömiä summia. Ja pian se urbaani legenda toteutui, josta niin monesti puhutaan, mutta kukaan ei ole koskaan nähnyt: nainen teki aloitteen nettideiteissä. Nainen ei edes esittänyt normaalia vaan sanoinkuvallisesti suorastaan heittäytyi eteeni reiät levällään ja antoi ymmärtää mitä on tarjolla.

2Äänestä
  • Olen laittanut profiiliini että tienaan 80 000 vuodessa ja naiset teki alotteita. Vieläpä tosi kaunit naiset. Oikeesti tienaan 28000 eikä alotteita ole tullut.

    Äänestä

Täytyis varmaan valehdella olevansa joku lentokapteeni ammatiltaan ja sitten panna naista ja aamulla sanoa että valehtelin. Eli siis käyttää naisia hyväkseen. Käyttäähän naisetkin miehiä hyväkseen ja siihen on syytä vastata samalla mitalla takaisin.

2Äänestä

Annoin eilen ätmille seksiä. Varmaan oli ätmi koska oli ruma mutta sillä olis paksu muna joten annoin.

Äänestä

Naista kiinnostaa minkälaisen elämän mies pystyy naiselle tarjoamaan, ei itse mies.

2Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tämä-selvä kirjoitti:

On siinä että ätmi voittaa lotossa miljoonia ta sitten saa hyvän työpaikan tosi hyvällä palkalla ja silloin joku yh nainen voi kiinnostua jos ätmi mainostaa itseään että tienaa 150000 euroa vähintään. Muuten teille on toivoton taistelu pinnallisuuden muuria vastaan. Sen muurin voi murtaa vain rahalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu