Ikähaarukat:
50-60 v. naiset - katsovat 40 v miesten perään kuolaten
40 v naiset - katsovat 30 perään kuolaten
30 v naiset - katsovat 20 perään kuolaten
MUTTA EI NE MIEHET TEITÄ OTA VAAN HE OTTAVAT OMAN IKÄISENSÄ NAISEN TAI NUOREMMAN JA PARHAAT VIEDÄÄN ENSIN; ON JONOA KIN.
50-60 v. naiset - katsovat 40 v miesten perään kuolaten
40 v naiset - katsovat 30 perään kuolaten
30 v naiset - katsovat 20 perään kuolaten
MUTTA EI NE MIEHET TEITÄ OTA VAAN HE OTTAVAT OMAN IKÄISENSÄ NAISEN TAI NUOREMMAN JA PARHAAT VIEDÄÄN ENSIN; ON JONOA KIN.
Vastaukset 2
Vanhimmat
V*ttu mitä paskaa.
Olen "40 v" mies. Työpaikallani naisten enemmistö on 50-60 v. naisia, ja he eivät TODELLAKAAN katsele minun sen enempää kun usempien muidenkaan nelikymppisten miesten perään, poislukien ne muutamat todella hyvännäköiset miehet ja silloinkin tuo kuolaaminen on liioittelua.
Sama kuvio toistuu muissakin piireissä missä liikun. Suurimmaksi osaksi ne 50-60v naiset ovat jo jonkun miehen kanssa, ovat siihen mieheensä ainakin tyytyväisiä, ja ne jotka eivät ole, eivät tunnu osoittavan minkäänlaista mielenkiintoa parisuhteiluun.
Mutta kai jokainen saa kieriskellä omassa harhassaan.
totta tuo ja moni korkeastikoulutettu 30-70v naiset katselee ja yrittävät ostaa seksiä alle 18v arabipojilta ja muiltakin pojilta ja moni tinderinainen ja koulutettu on sanonut että benjamin on miehekäs mies ja aapo 8v super seksikäs eli puumat on pedofiilejä kyllä normaali ihminen ja nainen katselee oman ikäisiään miehiä tai max 5v vanhempia miehiä niin haaveilla voi jos olisin 20v nainen niin sekstaisin 21v miehen kanssa tai jos olisin teini niin benjamin kelpaisi mutta oikeasti kiinnostuu oman ikäisistään miehistä mutta koulutetut tinderinaiset on vähän poikkeavia muista naisista he ei oikein tule toimeen normaalien ihmisten kanssa niin kai heistä on kiva löytää nuori poika jota voivat pettää ja käyttää hyväkseen niin aikuinen normaali mies ei katselisi heitä kovin kauaan